Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szüleim el fognak válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim el fognak válni Sokat láttam őket nagyokat veszekedni már 3x bejelentették hogy elválnak de most ez véglegesnek tűnik. Nagyon fáj a gondolat hogy apukám nem lesz itthon többet nem fog mosollyal várni mikor hazajövök az iskolából.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom. Ezt a szuleidnek kell lejatszania, veletek a vegeredmenyt fogjak csak kozolni. Olyan eredmeny ugyse lesz, hogy nem latod apukadat. A szuleid felnottek ok majd kitalaljak a megoldasokat, hogy mindenkinek jusson es maradjon is, nem lesz az igenyetek kifelejtve a listarol. 14 evesen meg en mar szinte csak aludni jartam haza, barmire volt idom, amit szerettem volna. Ha apukaddal szeretnel plusz par orat tolteni, arra boven lesz lehetoseged.
2023. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sajnálom. Nincs olyan rokon, nagyszülő, bárki, akivel beszélni tudnál erről? Neked (nektek) fontos lenne egy erős támasz most, amit a szüleid a helyzetből fakadóan valószínűleg nem fognak tudni megadni, mi pedig idegenek vagyunk. Ha barát/barátnő meghallgat, az is jó, bár fiatalok vagytok, kellene az érzelmi érettség a másik fél részéről. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, vagytok a testvéreiddel.
2023. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Dehogy csalta meg. Ez egy hülyeség ennyire nem látsz bele a helyzetbe, csak abból táplálkozol amit eddig leírtam azok alapján még nem lehet egy ilyen kovetkeztetést levinnoni.
2023. okt. 24. 16:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, le is buktattad magadat. Újabb troll kérdés. Annyira tudtam!!!!
2023. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért viccelnék ezzel? Ha ez egyik feltételezéssel nem értek egyet akkor rögtön troll kérdés? Szép felfogás
2023. okt. 30. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!