Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem sztriptíz bárba kidobó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem sztriptíz bárba kidobó és nálam ez szakító ok de nem hajlandó ott hagyni a helyet évek után sem miattam Ti elviselnétek? Fogadjam el a házasságunk érdekében?

Figyelt kérdés
Eddig tűrtem de már sok és betelt a pohár

nov. 8. 19:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Eddig tűrted, akkor igazából elfogadtad.
nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt.
nov. 8. 19:59
 3/40 A kérdező kommentje:
Soha nem fogom elfogadni mondtam neki mégegyszer oda megy szakitunk. Attól tartok megy hétvégén is.
nov. 8. 19:59
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
Egy éve vagytok együtt, de már hozzá mentél, miközben egy percig nem tudod elviselni a munkáját. 😂😂😂
nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Akkor minek jöttél vele össze
nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Csak hétvégén megy néha. Nem ez a rendes munkája!
nov. 8. 20:02
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Remélem ez csak kamu. Mert különben nagyon hülye vagy
nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%

Es téged onnan szedett fel? Vagy nem értem. Ha tudtad mit csinal eleinte nem zavart csak most?


Én már az elején szűrök amugy ilyeneket. Nekem már az is betesz ha valaki olyan müszakban van hogy 2 nap munka 1 nap szabad vagy 24 ora melo 2 nap szabad. Ilyenekkel össze se jövök. Es akkor ezek pl vendéglátósok vagy rendőr nyomozó meg ilyenek.

nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
téged is biztos onnan szedett össze, mert hogy nem az eszedért szeret, az is biztos.
nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Nem, nem onnan. Én szedtem fel őt a normális munkahelyén. Még csak szeretője voltam közben feleség lettem komoly lett a dolog
nov. 8. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!