Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem sztriptíz bárba kidobó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem sztriptíz bárba kidobó és nálam ez szakító ok de nem hajlandó ott hagyni a helyet évek után sem miattam Ti elviselnétek? Fogadjam el a házasságunk érdekében?

Figyelt kérdés
Eddig tűrtem de már sok és betelt a pohár

2023. nov. 8. 19:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%

Oké, kérdések!


- Minek kezdtél vele?

- Minek vagy vele?

- Ha kilép, miből éltek?

- Gondolod, hogy az ottani csajok leállnak egy csöves, izomagyú kidobóval?

- És mit dolgozhat, ahol nincsenek csajok? Mert követve a logikádat, buszsofőr pasi sem jó neked, sem TAXIs, sem kórházi doki, sem tanár, sem...

2023. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Pont hogy buszsofőr a rendes munkája!! De utolsó látszik neked sincs eszed ha nem tudsz normálisan válaszolni!!
2023. nov. 8. 20:14
 13/40 A kérdező kommentje:

Buszon vigyázok rá kedves utolsó mielőtt arra ugranál!! Reggeltől estig vele vagyok!!! Csak hétvégén megy el a bárba de eldöntöttem megyek oda is vele és vigyázok rá!

Mindenkinek szép estét!!

2023. nov. 8. 20:16
 14/40 anonim ***** válasza:
85%

12.


Szépen beszélj! Mellesleg buszsofőrként lehet igazán csajozni!

2023. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%
13. Hogy vagy vele egész nap a buszon??? Ez ilyen "kétkezes", turistabusz járat??? Vagy...aha...rendőr/BV-s, te őr vagy, ő meg feketén portázik, kitaláltam, ugye?
2023. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%

Buszsofőr az még jobb. Kb ugyanaz...

Amit nem értek és szerintem a férjed sem, hogy eddig nem volt gondod a munkájával? Akkor most mi a baj? Én pl a kapcsolat elején már tudom, hogy mi az, ami nem fér bele, vagy nem fog beleférni, ha komolyabbra fordul. Ennek tudatában döntök a kapcsolatról még az elején. Te miért nem gondolkodtál egy lépéssel előre??

2023. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

De most őszintén.

mégis mit vársz egy olyan f.szitól aki szeretőt tart.

Saját magad vermét ástad meg.

2023. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
84%

16. DE HOGY VIGYÁZOL??? Hogy vagy vele mindig????

Mondom én, BV-sek vagytok, és feketén, zsebre portázik a pasid.

2023. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
58%
Alapból egy kidobóember milyen szokott lenni? Agresszív, bunkó, műveletlen. Tök mindegy, hogy könyvtárban vagy épp stripbárban.
2023. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Megoldottuk megyek vele mindig mint a buszra.
2023. nov. 8. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!