Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér egy házasságba vagy èn fújom fel feleslegesen?

Figyelt kérdés
A férjem az utóbbi 1 évben teljesen megváltozott. Csak a hobbija érdekli, de az, hogy tegyen a családért már nem. Tanult ember de megelégszik egy minimálbéres állással. Az egyik ismerős a szomszédból folyton " piszkàl" minket indokolatlanul, és ő soha nem véd meg. El is költözhetnénk de ő hallani sem akar róla...Amikor a gyereket bàntották az oviban csak sóhajtozott, hogy hát őt is megverték anno... ellene van minden fejlődésnek és haladásnak. Pl. lecserélném a régi, 10 éves porszívónkat szerinte hülyeség... csinosítanàm a lakást, szerinte felesleges. Én szeretnèk változtatni mindezeken de folyton egyedül hagy ezekben a konfliktusokban...és egy pici jelét sem mutatja, hogy változtatni akarna... nekem pedig kezd ebből elegem lenni... :(
2023. nov. 14. 00:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
A férjed valamiért a hobbijához menekül? Lehet, hogy ott vannak gondolom, sikerei, örömei, tervei, és otthon nincsenek, mert sok a feszültség? Hogy miért nem vált... vagy ennyire szereti a hivatását/munkahelyét vagy fél, hogy rosszabb lenne egy másik, nem felelne meg, nem is vennék fel, kényelmetlen lenne, túlórázni vagy utazni kellene többet. Ezeket vele kellene tudnod megbeszélni.
2023. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd meg a saját fizetésedből, amire vágysz! Majd ha letesz valamit az asztalra, beleszólhat ő is.
2023. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem depressziós, hanem egyszerűen ilyen fajta, akinek minden jó úgy, haogy van, változtatni az Istenért sem, de legalább magával húz mindenki mást is a szrba.


Kell ez neked, kérdező?

Én menekülnék az ilyen embertől, mert a végén posványba visz.

2023. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!