Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér egy házasságba vagy èn fújom fel feleslegesen?

Figyelt kérdés
A férjem az utóbbi 1 évben teljesen megváltozott. Csak a hobbija érdekli, de az, hogy tegyen a családért már nem. Tanult ember de megelégszik egy minimálbéres állással. Az egyik ismerős a szomszédból folyton " piszkàl" minket indokolatlanul, és ő soha nem véd meg. El is költözhetnénk de ő hallani sem akar róla...Amikor a gyereket bàntották az oviban csak sóhajtozott, hogy hát őt is megverték anno... ellene van minden fejlődésnek és haladásnak. Pl. lecserélném a régi, 10 éves porszívónkat szerinte hülyeség... csinosítanàm a lakást, szerinte felesleges. Én szeretnèk változtatni mindezeken de folyton egyedül hagy ezekben a konfliktusokban...és egy pici jelét sem mutatja, hogy változtatni akarna... nekem pedig kezd ebből elegem lenni... :(
2023. nov. 14. 00:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is depressziós. Erről beszéltetek?
2023. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

Ezek alapján nem lehet megítélni, de ha minimálbéres az állása, érthető, hogy nem akar porszívóra és lakberendezésre költeni. Te jobban keresel vagy eltart? A szomszéddal és a gyereknél is lehet, hogy _szerinte_ csak te fújod fel vagy a gyerek ill. te is ludas voltatok. A hobbijába meg menekülhet az elől, ha folyton kritizálod.

Mennyi időt töltetek együtt? Van más témátok is, mint a gyerek, vagy te vagy hogy mit kellene venni, megcsinálni?

2023. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Ugy latszik sullyed a mocsarba es visz magaval mindenkit, ami mellette van. Ez valtozni nem fog, elsosorban miatta, mert nem akar valtoztatni rajta. Neked itt mar csak az a dontesed marad, hogy kitartasz mellette, vagy sem.
2023. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
12: szerintem minimálbérből elég nehezen tartaná el a feleségét ÉS a gyerekeket is egyedül. Én igazán nem vagyok egy aranyásó, többet keresek most is a férjemnél és ez engem sosem zavart, de az zavarna, ha a minimálbérnél nem lenne igénye semmi többre.
2023. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem a pénz a döntő tényező a munkahellyel kapcsolatban. Mit mond, miért nem vált?
2023. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Férjem is hasonló lett. Még nem nyugdijas de már nem megy el munkahelyre dolgozni. Most már csak maszekolgat de nagyon ritkán. Festő de nem hajlandó a kopott ajtókat otthon megcsinálni. Várja, hogy nyugdíjas legyen. Lefekszik éjjel kettőkor, felkel délben.
2023. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Durva mennyire leragadtatok ezen a porszívó témán... :D
2023. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem miért kell a férj engedélye, ha meg akarsz venni egy porszívót, be mész a boltba ozt megveszed, taxi hazahozza, vagy megrendeled online. Ennyi. Vagy ő tart el, neked nincs fizetésed?
2023. nov. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18: Szerintem az úgy kb. fele-fele módon jönne ki. Ha ő nem költ, akkor a havi szükségleteire nem megy el a teljes fizetése, marad a háztartásra, gyerekekre is. Egy porszívó áráért azért lehet venni 3-4 pár cipőt, nem mindegy.
2023. nov. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kitartott én is dolgozom teljes állásban. A férjem engedélyét nem kértem, csak beszélgetés közben említettem ezt neki. Nyilvàn az alapszükségletek az elsők. Nem vennék cipő helyett porszívót ez tény. Viszont a saját fizetésemből a közös háztartásunkba szerettem volna valamit venni. És ez nem heti, havi rendszeres kiadás csak egyszeri. Semmi luxusra sem vágyom csak egy olyan szintű anyagi biztonságra, hogy legalább egy havi fizetésünk lehessen tartalékban minden hónap végén...
2023. nov. 15. 08:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!