Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a feleségem gondoskodóbb?

Figyelt kérdés
Mivel úgy dolgozok hogy heti 1-2 nap ledolgozom az egész hetet, ezért 5 napot a családdal , gyerekekkel tudok tölteni. A feleségem még otthon van velük, de általában mindig én főzök és takarítok. Ő csak a mosást csinálja meg , maximum csinál valami gyors kaját a gyerekeknek. Amikor hazajövök hulla fáradtan a munkából akkor is megvár hogy én főzzek és követeli hogy azonnal mozduljunk ki. Ez a jobb eset,mert nagy részben inkább rendszeresen ételt rendel és a gyerekek csak gyorspizzát esznek. A szerencséje az hogy a fizetésem mindenre elég de nekem is jól esne néha leülni az asztalhoz a főtt ételhez. Őt ez nem érdemli, azt mondja hogy úgyis elmegy mert osztom neki a feladatokat,ami nem igaz. Ha megkérem azt mondja nem azért tanult hogy takarítson. Kérlek segítsetek

nov. 29. 21:16
1 2 3 4
 31/31 Andi80018 ***** válasza:
100%
Igen, egyre több férfi csicskul. Már lassan szólni se mernek.. :-D
dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!