Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a feleségem gondoskodóbb?

Figyelt kérdés
Mivel úgy dolgozok hogy heti 1-2 nap ledolgozom az egész hetet, ezért 5 napot a családdal , gyerekekkel tudok tölteni. A feleségem még otthon van velük, de általában mindig én főzök és takarítok. Ő csak a mosást csinálja meg , maximum csinál valami gyors kaját a gyerekeknek. Amikor hazajövök hulla fáradtan a munkából akkor is megvár hogy én főzzek és követeli hogy azonnal mozduljunk ki. Ez a jobb eset,mert nagy részben inkább rendszeresen ételt rendel és a gyerekek csak gyorspizzát esznek. A szerencséje az hogy a fizetésem mindenre elég de nekem is jól esne néha leülni az asztalhoz a főtt ételhez. Őt ez nem érdemli, azt mondja hogy úgyis elmegy mert osztom neki a feladatokat,ami nem igaz. Ha megkérem azt mondja nem azért tanult hogy takarítson. Kérlek segítsetek

nov. 29. 21:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Papucs vagy azonnal elhagynàm az ilyen nőt... szégyen.
nov. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nem egy nőt, hanem egy feministát vettél el. Az ilyeneknek derogál a házimunka.
nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
22, ez nem feminizmus, hanem lustaság és a másik zéró tisztelete. A feminizmus megszentségtelenítése erre húzni.
nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Andi80018 ***** válasza:
85%

Én komolyan nem értem, minek vállaltatok két gyereket, amikor az gyerek nélkül is látszik, ha a nő nem anyatípus, és nem házias. Most már mindegy, de meg kéne beszélni, milyen életet akar a feleséged, hogy képzeli a dolgokat.

Nem tudom, hány évesek, de jó nagy szívás lesz, ha suliba fognak járni, és tanulni is kell velük, plusz egyik ide jár edzésre, másik oda.

nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%
#22 Feminista anyaként ezt rohadtul kikérem magamnak. Normális ételt adni a gyerekeknek nem cselédség, hanem a szükségleteik legalapvetőbb ellátása. Főleg úgy, hogy a kérdező azt írja, mindent az ő fizetéséből állnak, gondolom a nő tanulmányait is.
nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%

Sosem voltam háziasszony típus, mindig együtt csináltuk a férjemmel a házimunkát. És sajnos idővel kiderült, hogy született anya típus sem vagyok. Szorongtam, depressziós lettem és a mai napig olyan szinten képes leszívni a lányom az energiáimat, hogy elmondani nem tudom. Ettől függetlenül mindennél jobban szeretem és sosem csinálnám vissza. Ez az én harcom! Korán visszamentem néhány napra dolgozni, nekem ez a felüdülés, a férjem végig támogatott hátulról, pedig nem volt egyszerű bölcsi nélkül logisztikázni az elején a munkás napjaimat.

Számomra fontos, hogy tiszta környezetben éljünk és mindig legyen főtt kaja ebédre legalább a kislányomnak. Vannak napok, amikor mindent megcsinálok, amit itthon meg kell, mert a kislányom partner ebben és vannak napok, amikor nem, mert nem engedi, vagy jobbat mondok: szimplán csak nincs kedvem! Akkor rendelünk kaját, majd megoldjuk este, vagy ráér holnap is kitakarítani a fürdőt, tök mindegy.

A slussz poén, hogy mivel itthon ülünk zömében egésznap és igyekszem mindent megcsinálni, amit meg kell, ezt azért teszem, hogyha a férjem hazaér, kitudjunk mozdulni, tudjunk minőségi időt együtt tölteni. De erőmön felül nem fogok teljesíteni és jól esik, ha a férjem értékeli az itthoni munkámat, nem természetesnek veszi és megérti, hogy szellemileg komolyan küszködöm néha az anyaságommal. Ha hazaér és ő is rátesz egy lapáttal, az nem segít, ahogy én sem segítek neki, ha arra ér haza, hogy a ház egy szemétdomb, a gyerek nyűgös, én meg hisztizek.

Ketten vagytok a kapcsolatotokban, le kell ülni, önkritikát gyakorolni és újraosztani a feladatokat. Heti 5 nap ketten vagytok otthon bakker és küzdötök, meg megszakadsz? Ne idegesíts már... Vagy leültök és találtok mindkettőtök számára megfelelő megoldást, vagy inkább váljatok el, hogy ne ebben nőjenek fel a gyerekek.

nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
Inkább elvetted és gyereket vállaltál vele, hogy meg ne bántsd és ne kelljen szétköltözni? Te tényleg ilyen hülye vagy?
nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mond el neki amit èrzel! Pròbàlj meg vele beszèlgetni erről. Remèlem megoldòdik a problèmàtok, őszintèn kìvànom!
dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Andi80018 ***** válasza:
48%

Egyébként nem tudom, hogy az ivóvíz konteóban van-e valami, de pl a férjem kollégáinak nagy részénél is a nő hordja otthon a nadrágot, szinte szólni se mernek, rendesen felcserélődtek a szerepek.

Sőt, a fiam boxedzője is meséli, hogy a férfi vendégei simán lemondanak egy edzést, csak mert a feleség elküldte őket a boltba.. lehet tényleg hormonális gond van..

Bocs az offért...

dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%
Én 50-es nőként ugyanezt látom a férfi kollégákon. Van amelyiknek fogalma sincs mire megy el a pénze mert Ő csak leadja "anyának". Aztán "anya" úgyis ad annyit, hogy néha az otthon csomagolt szendvicse mellé tud venni egy- egy péksütit. Meg ez az "anyának" szólítás! Lehet, hogy a férfiak jelentős részének bejön, hogy a felesége az anyja inkább és ő gyermeki engedelmességgel tartozik neki?
dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!