Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A legtöbb férfi, ha beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi, ha beteg lesz pl. influenzás, szinte egy baba szintjére megy vissza, a feleségének kell úgy ápolnia őt, mint régen anyukájának. Nők, ti gondoskodtok a férjetekről, amikor valami nyavalya földhözvágja? Lesztek ezen időre az "anyukái"?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 11:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom szerencsere nem ilyen, de ismerek boven 37.2-vel haldoklokat.
2018. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

A párom, napközbe munkából is meglépett, hogy gyógyszer bevéve, jegelés megvan, jeget csinált, körbe rakott itallal, kajával:)) Kb úgy bánik velem, mint egy egy hónapos csecsemővel. Mondom hogy nem kéne, akkor fel van háborodva.

Viszont ha ő beteg, akkor hagyjam békén, megold ő mindent magának felkiáltással.

2018. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
2es de aranyos párod van :))
2018. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
32%
anyáskodó nők szeretik ezt csinálni, van aki meg elviseli
2018. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:14

Néha kicsit sok:)) Mondjuk, a leirt esetnél nem kis láz volt, hanem az volt a tét, lesz-é még szex. Olyan jellegű volt a problémám.

2018. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Exem ilyen volt, köhintett kettőt, 24es neo citran már ott figyelt az asztalon, mézes tea, húsleves, százas zsepi és hozzak neki strepsilst mert meghal mindjárt. XD


Egyébként nekem ez nem volt akkora nagy elvi kérdés, ha ettől jól érezte magát, én ápoltam kicsit.


Mostani párom meg ilyen terminátorban tolja, 39,8as lázzal úgy kell rászólni, hogy ugyan takarodj már vissza aludni, mert nem mész így dolgozni az egészen biztos. Majd meghal, de alig bír leállni.


Szerintem ez rosszabb, mert sokkal hosszabban beteg, mintha egyszer egy hétig feküdne és kipihenné.

2018. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Én is ilyen pasi vagyok, jól esik a gondoskodás. 37,2 nálam már súlyos láz. :))


Viszont forditva is gondoskodom a feleségemről, ha ő beteg.

2018. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem minden férfi ilyen :)

Én pl voltam olyan rosszul, hogy nem akartak kiengedni a kórházból, tolókocsival közlekedtem mert állni se bírtam ájulás nélkül. Bent akartak tartani de inkább hazaszöktem saját felelősségre. Mármint inkább hazavonszoltam magam, mert utálok kiszolgáltatott helyzetben lenni.

2018. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom hasonló. Mikor 39 feletti lázam volt és nem tudtam beszélni a torokfájástól, képes volt benyögni, hogy tegnap még semmi bajod nem volt (de volt, csak a láz jött hirtelen, a torokfájás meg volt előtte is, csak nem panaszkodtam), és hogy annyira nem lehet rossz. Máskor volt egy minimális hőemelkedése már jött a tea, háromféle gyógyszer meg az egész napos lazsálás... Szerencsére azóta belátta, hogy ez így nem oké...
2018. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Ezen gondolkodtam már én is. Szerintem ennek az egyik oka, hogy a férfiaknak nem nagyon nézi el a társadalom, hogy gyengének mutassák magukat, és a betegség kb. az egyetlen helyzet, amikor nekik is megengedett.
2018. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!