Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a feleségem gondoskodóbb?

Figyelt kérdés
Mivel úgy dolgozok hogy heti 1-2 nap ledolgozom az egész hetet, ezért 5 napot a családdal , gyerekekkel tudok tölteni. A feleségem még otthon van velük, de általában mindig én főzök és takarítok. Ő csak a mosást csinálja meg , maximum csinál valami gyors kaját a gyerekeknek. Amikor hazajövök hulla fáradtan a munkából akkor is megvár hogy én főzzek és követeli hogy azonnal mozduljunk ki. Ez a jobb eset,mert nagy részben inkább rendszeresen ételt rendel és a gyerekek csak gyorspizzát esznek. A szerencséje az hogy a fizetésem mindenre elég de nekem is jól esne néha leülni az asztalhoz a főtt ételhez. Őt ez nem érdemli, azt mondja hogy úgyis elmegy mert osztom neki a feladatokat,ami nem igaz. Ha megkérem azt mondja nem azért tanult hogy takarítson. Kérlek segítsetek

nov. 29. 21:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%

Mondjad neki nyugodtan, hogy akkor éljen meg egyedül, óra indul.

A gyerekeket meg majd nevelitek felváltva.

nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

Ez gáz és nem fog változni

A gondoskodás vagy ott van vkiben vagy nincs.. ez megbeszéléstől nem fog változni és te is ráhagytad sokáig...

nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%

Én elhiszem, hogy szeretnéd, hogíyí ne mindig te főzz és te takaríts, teljesen jogoasan, de ez a "férfi létemre" kiveri nálam a biztosítékot.


Mondjuk kettő kicsi gyerek mellett igen nehéz főzni. Gondolom, mikor te főzöl, akkor nem kell még velük is foglalkozni és vigyázmi, ne rántsák magukra a gázról a forró lábost.

nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Kedves 13 as tévedsz. Ő azt mondja neki a gyerekek mellett nem sikerül semmi és nem tud semmit csinálni. Én a gyerekekkel mellett takarítok,megfőzök, úgy hogy a kettő két oldalról rángat de megcsinálom. Ő meg sem próbálja
nov. 29. 23:01
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Érzelmileg mindketten eltávolodtatok egymástól. Te ezért nem "nézed el", ő pedig ezért nem teszi oda magát. Természetesnek veszitek azt ami van, vitákról, veszekedésről szólnak a napjaitok nem arról, hogy párként működjetek. Tedd a szívedre a kezed, ha nem lennének a gyerekek akkor együtt lennétek még? Tudod a választ... szóval keress fel egy jó párterapot talán még meg tud menteni valamit a házasságotok romjaiból.
nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
38%
22 éves vagyok. Kb mindent megtudok főzni és azon vagyok hogy a párom mindig főtt ételt kapjon. Mindig gondoskodok arról hogy kipihent és nyugodt legyen. Mert SZERETEM. Mellette kemény helyen melózok rendszeres túlórával. Ez vagy meg van valakiben vagy nincs.
nov. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
Sok nő éli úgy az életét, mint te, dolgozik, mellette háziasszony, és hullafáradt. Esetleg olvass utána, mit tanácsolnak ezeknek a nőknek itt a gyakorin, ezt tudod tenni.
nov. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%

Főzŕs nélkül is lefáraszt 1 gyerek,több főleg lefarasztana. Nem értem mit picsogsz a kaján. A gyerrkek körül 1000 dolog van amit nem látsz, de meg kell csinálni, mar csak simán velük lenni is elég munka. Nálam kicsi a gyerek, de úgy nem vállalnám be a főzést hogy minden mozzanat veszélyes,mert rangat, odanyúl stb nem ér az a kaja anynit hogy pl leforrázza magát.

A fizetéseddel vagdalkozni szemét dolog, arról nem ő tehet hogy a csed után a gyed akár sokkal kevesebb is tud lenni a volt fizetésénél. Nagyon utálom amikor ezzel jönnek a pasik ( a ferjem szerencsere nem) , mert a nő beáldozza a munkáját, a fizetését, és ki lesz szolgáltatva. A testi lelki valtozasokon kivul meg ez is ott van ugye. A pasinak meg megy tovább minden. A koszonet meg az hogy pattogsz a fozesen, meg jössz a fizetéseddel meg a szerencséjével. Egyszeruen faradt es besokallt. Hát köszi ezt a szerencsét.

17es bocsi, nem felig hasznosra akartam nyomni, hanem hasznosra.

nov. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
22%
Légy férfi és csapja az asztalra. Így papucsnak néz, megtehet mindent melletted. Ezt neked kell elrendezni, te feleséged. Ha az elején sajnáltad akkor most meg szamalmat érzem iránta és azért vagy házi bohóc? Nem vagytok egy hullámhosszon. Vagy kiveszi a részét és lesz konyha cseléd, vagy külön kassza vagy válás.
nov. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%
Az semmiképpen sem jó, hogy két kisgyerek mellett olyanok hangzanak el, hogy ki hogy meg a másik részéről és ki mennyire képzett. Én egy agyoniskolázott :-) nő vagyok, de ez nem része a férfi-nő kapcsolatban az érvrendszeremnek és nem engedem, hogy a férfi ezzel érveljen.
nov. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!