Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden házas pasi irigy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden házas pasi irigy a szingli csajozós haverjára?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunkkal beszélgettünk telefonon a férjemmel, aki mesélte hogy szilveszterkor áthívta egy csaj a lakásába,nagyon rámenős volt a csaj,így szexeltek is.

Férjemen egyből megláttam az irigységet.

Nem mondom, hogy nem esett rosszul, hogy ő is erre vágyik…vagy ez természetes házas pasiknál?

29/N



jan. 5. 21:51
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor azt is lehet tenni, hogy keresel egy szeretőt vagy masik párt. Rajtad múlik.
jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
17%
9+ Minden önuralmadra és hidegvéredre szükség lesz. Csak akkor sirj amikor senki nem lát. Sem barátnő, sem senki aki őt is ismeri ne tudja, hogy milyen állapotban vagy.
jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
91%
12 A gyaloglás, az egyedüli "edzés" jó lehetőség, hogy kifujd magad.És még profitálsz is belőle-testileg. Mert a kg leolvadnak..
jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
24%

Na jól van már, nem kell ezt ennyire tragikusan felfogni. Igen, a férfiak biológiailag így vannak összerakva: szexelnének minden csajjal. Ez van, ezt fogadd el, mint ahogy a férfiak is sokmindent elfogadnak a nők részéről. Te talán nem irigykednél a barátnődre, ha olyan férje lenne, mint Henry Cavill? Dehogynem.

A férfiak egyébként ellentmondásos dolgokat akarnak. Egyrészt vágynak a szabad, mindenkivel szexelős életre, másrészt viszont vágynak a társra, a stabilitásra, az érzelmi támaszra, a gondoskodásra.

A férfiak kb akkor lennének igazán boldogok, ha engedélyezett lenne az alkalmi szex a házastársuk mellett.

jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
74%
Az se túl biztató, hogy egy másik faxival beszélgettek az ő nemi életéről ahelyett, hogy nektek lenne. Van rá egy ezresem, hogy ezt láttad rajta.
jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik a Henry Cavill, olyan kacifántos az arca.
jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

"Te talán nem irigykednél a barátnődre, ha olyan férje lenne, mint Henry Cavill? Dehogynem."


Nem. Ha irigykednék, elhagynám a férjem, és keresnék egy Henry Cavillt.


Miért kell minden férfit lehúzni egy aljaszintre? Férfi férfinak farkasa.

jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem olyan gyászos ez a dolog. Na most egy pillanatra irigykedett. Na és? Érzed, hogy szeret? Érzed, hogy kíván? Rendben a szexuális életetek? Ha minden oké akkor most egy gondolatra nem kell felépíteni egy sötét jövőt. Persze ha vannak más "dolgok" is a kapcsolatban akkor mérlegelni kell de csupán ez miatt amit leirtál nem. Amiket itt javasolnak, hogy készülj a legrosszabra az hülyeség. Inkább azon kéne dolgozni, persze mindkettőtöknek, hogy őt irigyeljék a haverok, ne neki kelljen irigykedni.
jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
0%

Miért arról kell szólnia egy kapcsolatnak, hogy a faszi haveri köre irigykedjen? Nem is akarnám, hogy a haverjai olyan dolgokon csámcsogjanak, ami nem rájuk tartozik.


Felpörgettem csekkolni, hogy nem keveredtem-e véletlenül a tini párkapcsolatokba...

jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és szerintem egy jó kapcsolatban ez elő se fordulna.

Én fordítva szoktam erre inkább példákat látni, amikor a szingli haverok "irigykednek". Na, nem konkrétan az én személyemre, hanem magára a helyzetre.

Én is 29 vagyok, a párom abban a korban van, amikor a férfiak többnyire már családosak, legalábbis a szerencsésebbek fel tudnak mutatni egy stabil párkapcsolatot. A csajozás az egy pillanatnyi öröm. Nem ad többet, nem ad stabil, támogató hátteret, állandó örömofrrást. Kielégít, nem boldogít. Ezt a boldogságot én nagyon világosan látom a páromon, és szerintem mások is (állítólag rólam is lerí).

jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!