Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden házas pasi irigy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden házas pasi irigy a szingli csajozós haverjára?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunkkal beszélgettünk telefonon a férjemmel, aki mesélte hogy szilveszterkor áthívta egy csaj a lakásába,nagyon rámenős volt a csaj,így szexeltek is.

Férjemen egyből megláttam az irigységet.

Nem mondom, hogy nem esett rosszul, hogy ő is erre vágyik…vagy ez természetes házas pasiknál?

29/N



jan. 5. 21:51
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Kicsit elkavarodtam…

Hát igazság szerint nem vagyunk sokat együtt a gyerekek miatt, 5 éves és egy 7 hónapos gyerek.. segítség nincs, de mindenben kiveszi a részét.

Elhiszem, hogy most biztosan elvágyódik ettől az életszakaszból, de én nem mások után vágyódom..hanem arra, hogy kettesben is lehessünk. Ez többnyire ami rosszul esik

jan. 5. 23:01
 22/50 anonim ***** válasza:
54%
Az én társaságomban szokta érdekelni az évek óta kapcsolatban lévő haverjaimat, hogy milyen lányt hoztam össze épp és hogyan. Azt nem tudom mennyire irigyek, de az kijelenthető hogy kíváncsiak, szóval szó sincs arról, hogy "jaj hagyjál már mit érdekel engem", inkább ellenkezőleg
jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
22, és te meg boldogan beszámolsz a barátnőddel megélt intim dolgokról?
jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

#23

Nem véletlen fogalmaztam úgy hogy "milyen lányt hoztam össze épp és hogyan"

Ezek ilyen alkalmi dolgok, maximum szexkapcsolat, akit úgysem mutatok be nekik. Nyilván ha van barátnőm, az ő esetében más a helyzet

jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint annyira nem gáz szitu ez…
jan. 6. 00:03
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
24, miért gondolod, hogy jobb az, hogy osztályozod a nőket, hogy valaki megérdemli a diszkréciódat, valaki meg nem? Undorító.
jan. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
25, az, hogy általános, nem jelenti azt, hogy nem gáz. Majmoktól ne várj többet.
jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
26%

21: tehát még két gyereket is van, és még így is itt reklamálsz?!? Na most kezdett el hányingerem lenni! Nem tudom feltűnt-e, de a gyermekvállalás a férfiak számára sem épp sétagalopp. Teljesállásban dolgozni, a gyerekekkel foglalkozni (pelenkázni, játszani, etetni, tanítgatni, gondoskodni és persze éjszakázni, a hisztiket kezelni), valamint még a házimunkában is besegíteni azért időnként g€cifárasztó tud lenni, és lelkileg is rohadtul le tudja szívni az embert.

Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti a családját!

De nyilván, főleg amikor már nagyon ki van merülve, vágyna ő is néha egy könnyedebb életre. Nyilván neki is jólesne néha egy átbulizott este, utána egy új csajjal szexelni hajnalig, aztán aludni délig, egész nap fetrengeni, és lazulni.

Ahelyett, hogy itt baromságokon aggódsz, inkább legyél neki hálás, amiért veletek van, és odateszi magát.

Agyadra ment a bezártság, szerintem az a te bajod!

(Hát b@szki, el nem hiszem, hogy ilyen ostobaságokon aggódik egy nő...)

jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

28-as. Igen, én is eleget gürizek szerintem, és a férjemért is ne aggódj. Bezzeg,ha én akarnék kefélni egész éjszaka más férfiakkal, mert ki akarom ereszteni a gőzt… akkor az már gond lenne.

Nagyon fordítva ülsz a bilin.

jan. 6. 06:41
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a házassága akkor nem.
jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!