Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden házas pasi irigy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden házas pasi irigy a szingli csajozós haverjára?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunkkal beszélgettünk telefonon a férjemmel, aki mesélte hogy szilveszterkor áthívta egy csaj a lakásába,nagyon rámenős volt a csaj,így szexeltek is.

Férjemen egyből megláttam az irigységet.

Nem mondom, hogy nem esett rosszul, hogy ő is erre vágyik…vagy ez természetes házas pasiknál?

29/N



jan. 5. 21:51
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, de sajnálom nem tudok 1000%on teljesíteni. Jó lenne nekem is jókat szexelni, de hónapok óta se éjszaka, se nappal nem alszok a gyerekek miatt. A rosszul összevarrt gátsebemről meg nem is beszélek inkàbb. Persze egyeseknek ez is csak kifogás, mert tudom hogy vannak akik két horkantás között eszméletlen szexeket lenyomnak egymás közt akár ikerbabák mellett is.

De én nem tudom megjátszani magam. Persze elvàrás,hogyne lenne…

Szeretnék kettesben eltölteni vele egy hétvégét akár,amit már említettem neki, de egy szabad kettesben eltöltött két órára is azt mondta, hogy “inkább kint kéne pakolni az udvaron, ha màr van szabad kétóra” ha ennyit sajnál, akkor én nekem miért kellene tepernem erőmön felül?

jan. 6. 12:47
 42/50 anonim ***** válasza:
Tök ironikus, hogy nekem a leírásból magányosnak tűnik ez a helyzet. Lásd el a babát, vesd magad a pasira, te meg le vagy szarva. Csináld a dolgod.
jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
52%
És az neked jó, hogy a gátsebed rosszul van összevarrva? Kéne akkor azzal is foglalkozni.
jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy tűnik a kérdésben kifejtett szitu már valami mélyebb válságnak a kidejezodese.
jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Nem. Az én férjem inkább valahol sajnálja az ilyen haverját. Csajozik, összefekszik fűvel fával, de ezzel csak a magányt és a frusztrációját próbálja elnyomni. De a haverjainak, köztük a férjemnek is sokszor panaszkodik, sír mikor részeg, hogy szerelmet,igazi társat akar, de nem jön neki össze...és sokszor részeg.

Legutóbb épp itt voltak szilveszterezni a haverjai nálunk, és esküszöm még én is megsajnáltam ahogy sírt 35 éves fejjel amiért nincs senkije évek óta és csak csapong. Aki volt, azzal se jött össze hosszabb távon. Ezért már nem is reménykedik, csak kefél akivel tud.

Amúgy ez a haverja hülyézte le a férjem annak idején, mikor megtudta hogy 22 évesen nősülni fog.

Érdekes az élet...

Egyébként mi 14. éve vagyunk együtt. 😊

jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
34: ismétlem, a férfiak így vannak programozva biológiailag. Nem értem, mit nem bírsz ezen felfogni. Mintha azért haragudnál egy halra, mert a vízben akar lenni.
jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek így programozva. Nem kell minden férfitársadat lehúzni a szarba.
jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint várni kell vele, mivel szűkebb lett és az javulhat. Ha nem javul újravarrás…
jan. 7. 15:31
 49/50 anonim ***** válasza:
46. Nincsenek programozva semmire, nem robotok.
jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Ezt csak a nők hiszik, illetve azok a férfiak kamuzzák, akik be akarnak nyalni a nőknek.

Na mindegy. Éljél akkor álomvilágban kérdező, és vágd tönkre a kapcsolatodat az ostobaságaiddal.

jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!