Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági szerződés nagyon sértő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés nagyon sértő?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés elsősorban hölgyekhez szól.

Ti mit gondolnátok, ha a leendő férjetek házassági szerződéshez ragaszkodna?


márc. 22. 14:00
1 2 3 4
 1/32 NTBS ***** válasza:
21%

Szerintem nem.

De én férfi vagyok.

márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, én simán aláírtam volna, fel is ajánlottam anno a férjemnek még házasságkötés előtt (jelentős anyagi különbség van közöttünk az ő javára). Mondjuk nem hazudok, jól esett, hogy csak legyintett a felvetésre, de ha élt volna vele sem bántódok meg.
márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sem.

F

márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Sértő vagy sem: világossá válna, hogy nem ugyanazt gondoljuk a házasságról. Ráadásul a mostani párommal teljesen fölösleges is lenne ilyet írnunk, mert pl. mindkettőnknek van ingatlan a nevén, amit a házasság előtt szereztünk, szóval jó eséllyel válás esetén sem tudnánk kisemmizni a másikat.
márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
#4 Na ezért kell írni, te is azzal jössz higy kevés az esélyed. Nem is az, hogy ilyen eszedbe sem jutna..
márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#5

A házasságok majd fele válással végződik, szóval még szép hogy az ember eszébe jut.

márc. 22. 14:29
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt dolog, nagyon sokmindent megkönnyít, ha úgy adódik. 32N
márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Ez attól függ, hogy mi van benne. Lehet teljesen korrekt de sértő is.
márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#8

Mire gondolsz?

Ha csak annyi van benne, hogy mit hoztam a házasságba, legyen az ház kocsi vagy a megtakarításom, akkor nem kell megfeleznem.

Ugyan ez a másik részéről.

márc. 22. 15:06
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Mivel van házam, jövedelmem, megtakarított pénzem, így ha házasságra adnám a fejem nem sértődnék meg ha lenne egy szerződés arról hogy amit hoztam azt viszem is.

Ahogyan ő is.

márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!