Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, akinél keves a házaselet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akinél keves a házaselet, kitartotok a férjetek mellett? Nincs meg a kísértés hogy más elcsábitana? Volt hogy elutasítottátok a másik pasi közeledését, de megbántátok ķesőbb? Életkort is irjatok😊

Figyelt kérdés
márc. 24. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha kevés lenne akkor nem lenne a férjem.
márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Össze se jönnék vele ha nem megy a napi szex. Ha meg közben alakulna így nyilván elválnék.
márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha más pasi kéne, biztos nem azért, hogy béla helyett józsit ápolgassam le. Engem ez nem motivál.
márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem sokkal kevesebbre van igényem, mint neki.

Ha egy másik férfi ilyen ajánlatot tenne nekem, akkor kb kiröhögném.

Alig volt olyan, hogy férfi fel akart volna szedni (biztos ronda vagyok), de egyik lepattintását sem bántam meg.

34/N

márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha megtetszik valaki, akivel el tudnék képzelni egy kis hancúrt, de egyelőre mindig uralkodtam magamon. Most neglátjuk hogy alakul.
márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen, kitartok. Volt már, hogy elcsábultam olyan is, hogy visszautasítottam valakit. Egyiket sem bántam meg.
márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk miattam kevés, ha havi 1-2x kívánom az már jó
márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Ja és nem csak vele nem akarok lefeküdni, mással sem, nincs rá igényem
márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, látom hogy más paroknál is elterjedt az igenyek😊
márc. 24. 19:21
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Az exem nem véletlenül ex. Nekem a kétheti 1 szex nem felel meg, bocs.


Szerinte normális, szerintem meg kevés, ergo nem illünk össze.

márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!