Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, akinél keves a házaselet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akinél keves a házaselet, kitartotok a férjetek mellett? Nincs meg a kísértés hogy más elcsábitana? Volt hogy elutasítottátok a másik pasi közeledését, de megbántátok ķesőbb? Életkort is irjatok😊

Figyelt kérdés
márc. 24. 11:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Eltérőek* csak javít a telefon🤦‍♀️🤣

7 es,azért örülök hogy egymás mellett vagytok így is!

márc. 24. 20:29
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
nálunk is kb 3 havonta van házasélet. a nejem nem akar, én igen. lassan úgy néz ki válunk. 42F
márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%

Olyan fura, irjak itt a nok, hogy az ilyen nem hazassag, es nem felel meg nekik, ami teljesen ertheto, es igazat is adok nekik.

De amikor egy ferfi mondja ugyanezt, lekapjak a tiz kormerol, hogy szegyellje el magat mert ot csak a szex erdekli, biztos kicsi a farka/onzo az agyban/egyeb problemak, amik miatt az asszony nem akar veluk lefekudni. Ha meg megcsalas nelkul akar emiatt valni, keresztre is feszitik, merthat tartsa a farkat a gatyajaban, miert nem eleg neki a havi 1, de egyebkent lapatolja haza a penzt, csak ne erjen hozzam..

Mondom ezt olyan nokent, aki jelenleg varandos, es kb kethetente egyszer szexelunk, mert nem kivanom, illetve mutetem is volt.

márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
13as igaz. nálunk ugyanez. minden hónapban hazaadtam az összes pénzem, sose tartottam meg semmit. nagy ritkan veszek magamnak valamit, 16 éve csak a családra gondoltam, a gyerekre az asszonyra. annyit kertem hogy szükségem lenne heti 1 szexre. persze ez nem vállalható, mint ahogy az sem, hogy más legyen (orál, netán kézi). de bezzeg a legújabb samsung galaxy telefon jó ajándék volt 2 hónapja... ilyen nőt nem tartok el tovább. 42F
márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
12es sajnálom, ha ez valóban így van akkor én kitartó vagyok.Több mint 1 évig nem volt szex, kitartottam.Ami fontos, hogy szerencsémre a férjem ezt komolyan vette, orvostól orvosig járt,és újra van szex.Talán nektek is csak ez hiányzik h asszonyt küldd dokihoz,mi lehet az oka h ilyen fiatalon nem kívánja?
márc. 25. 08:12
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltam házas, de voltam ilyen helyzetben tartós, komoly, együttélős párkapcsolatban... az utolsó egy évben alig volt szex. Volt, hogy visszautasítottam férfit, aki jól is nézett ki, kulturáltan udvarolt... de nem bántam meg. Nekem az értékrendszerembe nem fért volna bele akkor sem, most sem.
márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk a gyerek óta fokozatosan kevés lett.

Nekem lenne igényem, a férjemnek talán kevesebb, de inkább játszik.

Viszont olyan szinten kiábrándított a viselkedése az elmúlt másfél évben hogy sokszor hiába vágynék a szexre, tőle nem kell.

Olyan furcsa múltkor belegondoltam hogy egy idegennel is könnyebb lenne, akiről nem tudok semmit, mint vele akit elvileg szeretek hosszú évek óta de túl sokat tudok már róla, túl mélyek a sebek.

Nem gondoltam hogy valaha is idejutunk 10 év után. Tényleg azt hittem hogy minket semmi sem választhat szét. És nem a gyerek az oka, hanem ő nincs rendben.

Félrelépni nem akarok, nem is lenne időm, se lehetőségem a gyerek és munka mellett. De elég siralmas lenne életem végéig maszturbálni, vagy olyan keserű szájízzel szexelni ritkán mikor neki is méltóztatik kedve lenni.

márc. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17 es a férjed játszik? Ezt hogy érted? Ilyenkor kell valószínűleg feldobni a házasságot, a házaseletet nekem ezt javasolták!
márc. 26. 12:42
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Heti két-három szex van. Ennyi elég, sôt sok is nekem. A férjem igénye szerint szexelünk, én megvagyok nélküle. Értsd, ha van szex én is élvezem, nem ”nyûg” számomra, viszont ha nincs nem hiányzik, helyette van egy csomó más dolog, amire meg nem jut idôm, szóval részemrôl akkor inkább csinálok olyasmit. Azért szexelek a férjemmel, mert szeretem ôt.

Más férfi abszolút nem érdekel, évek óta nem volt olyan gondolatom egy férfi láttán, hogy vonzó lenne. Szerintem ha valami miatt elválnánk a férjemmel, én többet nem is kezdenék párkapcsolatot.

márc. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk heti 3-4 szex van. Mindkettőnknek lenne igénye többre, de egyszerűen sokszor fáradtak vagyunk. Engem mindig is megviselt a korán kelés, hiába alszom eleget, nap végére sokszor hulla vagyok. A férjemnek meg a munkája fárasztó és nem mindig van hozzá energiája.

Szeretjük egymást, szóval ez van, elfogadjuk hogy ilyen az élet. Azért még mindig jóval többet szexelünk ahogy olvasom, mint az itteni válaszolók egy része, és minőségi is az ami van.

Sose szexelnék mással,egyrészt szeretem a férjem, szóval nem tudnám megcsalni, másrészt senki mástól nem kapnám meg azt amire vágyom, harmadrészt az én értékrendembe ez a tevékenység nem fér bele🤮.

Leginkább extra energia kellene mindkettőnknek, nem érdekel a másokkal való üres kefélés.

márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!