Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, akinél keves a házaselet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akinél keves a házaselet, kitartotok a férjetek mellett? Nincs meg a kísértés hogy más elcsábitana? Volt hogy elutasítottátok a másik pasi közeledését, de megbántátok ķesőbb? Életkort is irjatok😊

Figyelt kérdés
márc. 24. 11:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Számítógépes játékkal játszik.

Feldobni nem tudom hogyan lehetne, mikor felvetem hogy megint havi 1x sikerült szexelnünk, akkor visszavág, hogy mert én mindig lepattintom, ami nem igaz, nem is próbálkozik.

Nekem az igényem meglenne de mivel a konfliktusok miatt annyira nem akarok mégse annyira teperni, mivel nála vannak a gondok, ő cseszte el sajnos.

17-es voltam

márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!