Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem segít a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít a férjem?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt nem hiztam, de szülés után az össze visszaság, kialvatlanság, idő hiány miatt sajnos valóban egy 5 kg pluszt összeszedtem, amit a férjem is megjegyzett. Most vagyok úgy, hogy lenne időm edzeni menni, de sokszor hétköznap a férjem nem akar a babára vigyázni, amíg én nem vagyok otthon, holott ő is megjegyezte a plusz súlyomat. Sokszor vigyáz rá, de rendszert nem tudok belevinni, hogy legyen jobb eredményem.
ápr. 17. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Hogy miért nem segít arra van ezer válasz lehetőség, lényegében tök mindegy.

Az igazi kérdés: Szarul esik a viselkedése?

Ha igen nem füstjeleket kell adni hanem elmondani ezt szeretnéd, ekkor meg ekkor dolgod van, tenni szeretnél valamit magadért. S mész én időre. Nem kellenek nagy agyalások, belemagyarázások, mártirkodás vagy hasznos szőnyegnek lenni. Felnőtt ember vagy aki teszi ami fontos számára, erre van a társad jobbá tegyétek egymast hiszen.

ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A boldogság nem létezik ***** válasza:
37%
Szegény gyerek "jó" házasságba született...
ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
5 kiló szülés után??? (amúgy ennyi önmagában sem sok). És ezt még meg is jegyezte? Bocs, de a férjed egy bunkó paraszt.
ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

5 kg, basszus. Első után 16-ot híztam, masodik után 7-et, ugy hogy le se ment az előző (igen, borzalmasan nézek ki).

5 kg az semmi, mégis megjegyzi, szerintem is egy tajparaszt.


Mondd meg hogyha vigyáz mindennap ettől eddig a babára, akkor addig elmész futni. Ha ez nem tetszik neki, akkor mehet ő, majd neveled egyedül.

Ha szoptatsz akkor különösen nem kellene ezzel stresszelnie, mert az se jó, meg ilyenkor a diéta se.

ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%
Kivéve, ha nem úgy van a sztori, hogy a kérdező nyivít állandóan emiatt és belelátja akármilyen válaszba, hogy "lekövérezték" és innentől mindenki szemét, lehet kajálni jó sokat, mert úgyis szemetek a többiek.
ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
"egy 5 kg pluszt összeszedtem, amit a férjem is megjegyzett." Akkor igen kapd össze magad, és kezdj el tervezni, és felépíteni a magad és a kisgyermeked különálló életét. Stabil munkahellyel, stabil lakhatási lehetőségekkel a tarsolyodban. Előre nézve, hideg fejjel. Ezt a lehető legkomolyabban írom. Az ilyen férfiak mindegyike-ha valami csoda folytán kihúzzátok a 10+éves házasságig, cserél le téged 40 évesen, egy feleannyi idős nőre. Akár milyen cuki a gyermeked, akár mennyire szereted, tiszteled és becsülöd a férjedet, és akár mennyire is szeretnél egy harmónikus családot. Ezzel az emberrel-nem lesz, és nem maradtok együtt.Ha 10 kg-t fogys, és az összes plasztikai cuccot beveted-akkor sem. Ennek megfelelően cselekedj.
ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
*cserél le téged 40 évesen, egy feleannyi idős nőre. Ha 100 gyereket szülsz neki, és a legjobb üzletasszony leszel és tejeled a családodat-akkor is.
ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Ebbol valas lesz az garantalt. Lelep egy fiatalabbal majd akinek jobb a teste
ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Jah és még valami: Hallgatni arany. De figyelni-létfontosság. Mert ha nem figyelsz, akkor a gyermekeddel úgy fogsz ott állni, mint egy lecsupaszított karácsonyfa-egyedül.
ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Aranyos férjed van...
ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!