Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerintem nem segít eleget a férjem?

Figyelt kérdés

4 hét és szülök. Van egy ket es fel éves gyerek velem itthon.

Kb 80%ban, vagy ha nem több, én csinálok mindent. Sosem pihenhetek. Én megyek sétálni a gyerekkel, délután ő is eljön. Kb 10szer max ha volt olyan hogy ő egyedül elment vele valahova.

Hazajon, telefonozik, ha a gyerek nem megy oda hozzá akkor ő nem megy oda hogy játsszon vele.

Takarítok a kb 90nmes házban.

Neha ritkán kirakja havonta egyszer kb a mosógépbol a szennyes ruhákat. Néha elmosogat. De a mosogatógepbol nem pakol ki. 2 év alatt jó ha ötször porszívózott.

Ma kiborultam mert tegnap elment haverokhoz es ma fél 11ig aludt. En addig gyerekkel sétáltam, mostam, főztem, sütit csináltam. Persze mondta miért nem ebresztettem fel. Meg szóljak ha segíteni kell

De most mindenért szóljak? Adj a gyereknek enni, moss fel, takaritsd ki a wct? Mondtam hogy magától is eszébe juthatna. Segítségre van szükségem.

Erre most ő van megsertodve hogy en baszogatom.

Mikor soha nem szólok semmiért. Szerinte nem igaz amiket mondok.... ☹️


2021. ápr. 24. 12:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%

2 eset lehetséges:


Az egyik szerint valóban ilyen a férjed és rosszul választottál. Talán a következőnél majd jobban elgondolkodsz.


A második eset, hogy a sztori egyáltalán nem ilyen egyoldalú és érdemes lenne meghallgatni a másik felet. Nem egy olyan esetet láttam már, ahol a kismama vagy fiatal anyuka lazán elpanaszolta a férjét, aztán kiderült, hogy teljesen más volt a felállás. Szimplán csak az otthoni unalom nem való mindenkinek.


De, jó hír! A lehető legjobb helyre jöttél, hogy közösen elszidhassátok a férjed, mindenféle eredmény nélkül.


Egyébként igen, a jóisten azért adta a szád, hogy használd. Ne csak a gyerekcsináláshoz tartozó előjátékra, hanem arra is, hogy elmondd, mit akarsz, mit csináljon a férjed. Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%
Jelentsd fel, hiszen gondolom fegyvert tartott a fejedhez, hogy egy ilyen szarba szülj még egy gyereket. Egy ilyen ember nem hirtelen változik ilyenné, mindig is ilyen volt, te választottad, te vállaltál második gyereket úgy, hogy az elsővel se segített semmit.. Komolyan, mit vársz most már? Edd meg szépen amit főztél.
2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%
Minek panaszkodsz? Te vállaltad hogy szülsz neki 2 gyereket!
2021. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
25%
Valszeg az a variáció lesz igaz, hogy szerencsétlen férj adja haza a pénzt amiből lehet főzni mostni takarítani ugye... a kismama meg nem bírja az unalmat... ha elmegy a haverokhoz meg egyből jön sírni gyakorira a sok roncs nő közé és jól megveregetik majd egymás vállát...:D
2021. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Probaltam objektíven leirni, hogy miket szokott itthon csinálni.

És nem úgy adtam elő neki ezt hogy elkezdtem veszekedni, hanem csendben elkezdtem sírni, es kérdezte mi a bajom es erre mondtam el ezeket, hogy úgy érzem keveset segít, faj a derekam, nem birok már úgy csinálni dolgokat. Egyáltalán nem bunkó stílusban, inkább elkeseredve

És szerinte ez baszogatas meg legyen megint nekem igazam...

2021. ápr. 24. 12:41
 6/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok eltartva. Imádok itthon lenni a gyerekkel, nekem ez nem unalom.

De terhesen igenis lenne szükségem pihenő időre nekem is!

2021. ápr. 24. 12:42
 7/37 anonim ***** válasza:
64%

A férfiak nem úgy gondolkodnak,mint mi,ezt kellenne először megértened.Az én párom itthon van egy ideje(fél éve) a covid miatt.Teljesen el van veszve.Csak fekszik,telefonozik,játszik.Unatkozik.Amikor én nem dolgoztam,unalmamban takarítottam meg tornáztam minden nap.Nem mondom neki,hogy lenne mit csinálni itthon,amit magától is észrevehetne.

A másik dolog,meg hogy kiborulva közlöd.Azzal nem fogsz semmit elérni.De visszatérve,ilyenek a pasik.Ha megmondod neki,hogy húzd félre a kanapét és porszívózz ki alatta,megcsinálja.De magától nem fogja.Ha adsz neki egyszerre több feladatot,baszogatàsnak fogja értelmezni.

2021. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%

"férfiak nem úgy gondolkodnak"


Inkább úgy fogalmaznék, hogy egy lusta, kiszolgálására váró farok.

Férjhez menés előtt meg kell nézni, hogyan élt. Ha anyuka szolgálta ki vagy megette kösz és zacskós kevesen élt, akkor nem kell osszrkoltozni vele.

2021. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
24%

"legyen megint nekem igazam..."


Na, azért kiderült, hogy valami kimaradt a sztoriból...

2021. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
20%

Gyakorlatilag 1:1 azt akartam írni, amivel a 4. megelőzött.


A pasid DOLGOZIK, te meg ÖNKÉNT szültél, és vagy otthon.


Vigyázz, mert az ilyen csajokat szoktuk lecserélni!

2021. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!