Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem semmit nem segit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem semmit nem segit nekem itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 eves gyerekunk. A ferjem dolgozik, reggel 9tol kb 5-6 ig. Vallakozo, kotetlen a munkaideje. De mivel o keresi a penzt igy kb azt gondolja itthon minden az en feladatom. Magyarul en foglalkozok a gyerekkel 0-24 ben, takakritok, fozok. Nulla kikapcsolodas, semmi idom magamra. Ha hazajon azt mondja faradt felidegesitettek bent stresszes a meloja. Igy mar a gyerekhez sincsen kedve latom rajta. Nem jatszik vele. En egy szakmat is epp tanulok, szoval este amikor a gyereket elaltattam mèg nekiulok tanulni, ès hajnal 2 ig tanulok. Szeptemberben kezdi az ovit. De ugye akkor mar dolgozni fogok. De ha vege a munkanak es hazajovok akkor is nekem kell majd mindent megcsinalni, a gyerekkel foglalkozni fozni stb.....

elore felek mar attol is. Most azt erzem, hogy lelkileg teljesen a padlon vagyok. Minden este àlomba sirom magam. Nagyon rosszul erzem magam. A ferjem hazaban èlunk, az o penzebol elunk. Nem tudok semmit csinalni. Emiatt ilyen nagy a szaja. Amikor terveztuk a gyereket azt mondta segiteni fog, de most meg azt mondja az o feladata h mindent megadjon nekunk es dolgozzon. De ugy erzem nem birom most ezt igy. Egyre tobbet kiabalok a gyerekkel is, nincs turelmem sem . Szaranyanak erzem magam. De egyszeruen elfogyott a turelmem es energiam. Masreszrol nem szivesen bizom ra a gyereket sem, mert sokszor csak uvoltozik vele a semmiert, abban a 20percben mig velevan mondjuk... nagyon szar a helyzet . Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Ja ès hozzakell tennem, ha megmondom neki hogy kivagyok idegileg akkor sajnaltatom magam.....meg magamnak koszonhetem mert elkenyeztettem a gyereket. Ilyeneket mond. Elèri, hogy mèg rosszabbul erezzem magam.


2020. febr. 27. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Egyik barátnőm van hasonló helyzetben.

Ott előre lehetett látni, hogy ez lesz.

A férje akkor sem volt hajlandó segíteni, amikor még gyerek sem volt.

Barátnőm most dolgozik és minden rámarad gyerek, háztartás, bevásárlás. És tűr. Mert a férje nem hajlandó változni.

Én tényleg nem károgni akarok, de ott is többször megmondtuk neki az elején, hogy ez lesz...:/

A férjed már nem fog változni.

2020. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem változik meg soha. Ő ilyen sajnos. Neki ez így tökéletesen jó, így kényelmes. Ezt ne hagyd annyiban semmiképpen sem! A gyerek közös, neki is kötelessége törődni vele. Nem sajnál téged, hogy teljesen kivagy? Ez milyen szeretet? Nagyon komolyan el kell beszélgetni vele, mert később még rosszabb lesz minden! Nem is értem, hogy gondolta ezt.
2020. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nemsajnal. Söt ra is szokott tenni arra, hogy rosszul erezzem magam. Azt mondja, hogy gondolkozzak el hogy masnak milyen elete van es mennyi problemaja, mig nekem annyi dolgom van hogy egesz nap a gyerekunkkel jatszak, meg hazimunkat vegezzek. Ez igy szepen hangzik, de nekem borzasztoan faraszto . Dolgozni sokkal konnyebb volt. Ö ezt nem erti.

Olyannyira kivagyok, hogy csak a gyerekunk miatt nem folyamodok ahhoz, higy bevegyek egy doboz nyugtatot. Sokszor gondolok arra, hogy milyen jo lenne ha csak elaludnek es felsem ebrednek csak pihennek. De ilyenkor eszembe jut, hogy itt a gyerek akit imadok es szuksege van ram. Az utobbi ket honap termese, hogy a padlora kerultem, es kezdem belatni, hogy mentalisan bajok vannak velem.

2020. febr. 27. 23:36
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

A ferjedre inkabb nem mondom, milyen, de ugy tunik, te idegileg vagy kikeszulve, es nem birod az otthoni elszigeteltseget. A gyerekkel valo munka nemhogy nem doppingol, hanem martirra tesz.

Szerintem haziorvoshoz muszaj lenne ezzel elmenni, es antidepresszanst iratni. Mert ebben a spiralban csak rossz minden. Bevallom, en a gyereket sajnalom. Olyan helyre szuletett, ahol nem voltak ra felkeszulve.

Ha anyagilag telik ra, befizetni ebedet, takaritono. Ha ekkora szenvedes okozoja. De az antidepresszans az a ferjed nem fogja rozsaszin szemuvegen at lattatni, de az anyasagot es hazimunkat remelhetoleg.

2020. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

1, Ne csinálj te sem semmit egy hétig;

2, Készítsd el neki azt az ételt, amit nem szeret, egy hétig (bünti 1);

3, Fokozatosan vezesd be a feladatokba;

4, Szexnél "mogyorózd meg" lábbal (bünti 2);

5, Menj át dominává, és kötelezd a feladatok ellátására.

2020. febr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Micsoda görény férjek vannak. Ennél már az sem lenne rosszabb, ha teljesen kizárnád az életedből. Főzzön, mosson magára, nekem lefeküdni sem lenne vele kedvem. Teljesen cselédnek néz.

Ennek így is-úgy is válás lesz a vége, addig gyűjtögesd a pénzed.

2020. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Menj haza anyudékhoz egy hétre.
2020. febr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is hasonló csak nekem reggel 7 tol este 9 dolgozik így meg értem,h faradt.De ő vállalja a gyereket ha én el kell menjek.Ritkan teszem, de ha megyek egy szava nincs, és otthon marad a gyerekkel.Nalunk segítség nincs így fel fogta h ha nem így csináljuk én is össze -esek. Persze nem sokat járok el én sem 3 -5 havonta 1 ! Fodrász, vagy 2 ora barátnőkkel de kell.
2020. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

leülsz beszélsz vele

ha nincs eredmény jöhetnek a szankciók

nincs rendes étel

nincs kimosva

nincs takarítva

nincs vagy kevés szex az is éppen megtűrve

a kezébe nyomod a gyereket h elmész vásárolni, telot otthon felejteni

beutaltatod magad 1 hétre valami klinikára

hazamész anyádhoz pár napra - 1 hétre

közben folyamatosan kommunikáld h mi a bajod


ha fél évig nincs eredmény ezek ellenére sem benyújtod a válást


ha maradsz akkor te és a gyerek is belerokkan szerintem ezt nem akarod ! szóval hajrá

2020. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy el kell játszani párszor,h nem főzöl ! Egyen amit akar.Es hagyd csak rá a gyereket és menj el,
2020. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!