Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodnak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodnak a férfiak?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

10.😂😂😂

A házimunka normális kalcsolatban közös. Már rég nem abban a korban élünk amikor a nő háztartást vezetett, a férfi meg dolgozott és eltartotta.

ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként akkor, ha sikerült egy értékes és komoly Hölggyel párkapcsolatot kialakítani és nem szeretnénk elveszíteni.
ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
3 honnet lehet tudnu ha ferdi szerelemes vagy mitol lesz.Az.Csak aszerelmes az hazasodik?
máj. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hat én nem tudom, az biztos, hogy én csak olyanhoz megyek hozza, akibe szerelmes vagyok. Különben bárkivel osszehazasodhatna az ember csak úgy, nem?
máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13# én igen. Más nem biztos.
máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Okkal
máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 De La Cruse ***** válasza:

A férfiak?

Minden házasodáshoz ugyanannyi nő kell.

Ez most az élet rendje.

Évezredek óta ez a modell a civilizációnk alapja.

máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor házasodtam, mikor úgy éreztem, hogy ezt a kapcsolatot meg kell tartani egy életre. Amikor azt éreztem, hogy mindenemet meg szeretném osztani a párommal.

Számomra ez volt a legnagyobb ajándék, amit adhattam neki. 🙂

máj. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
34%
Mert hülyék...nem tudják,hogy milyen jó is a függetlenség,a szabadság,az,hogy nem más mondja meg,hogy mit csináljon-mit ne csináljon...aztán megnősülnek,és oda minden...pláne ha még gyerek is van...
máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mobidick válasza:
36%
Miért is házasodnak? Ezen nem kell gondolkodni. Negyven éves házasság áll mögöttem. Szükségük van egy szakácsnőre, mosó-, takarítónőre, a kiszolgálásukra. A gyerek kérdés? Hát nem feltétlenül akarnak egynél (kettőnél) többet (tisztelet a kivétel).
máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!