Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak a szexért házasodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a szexért házasodnak, a nők pedig a házasságért szexelnek?

Figyelt kérdés
Mennyire értesz egyet a kérdéssel? (Most nem azt kérdezem, hogy mi lenne a normális, hanem szerinted a gyakorlatban ez milyen gyakori hogy így van?)

2015. jún. 17. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Ez igaz, de sajnos a nőknek a házasság után már ez nem számít,itt egy vicc is rá ami nagyon igaz:

Mi az az étel ami a nők szexuális vágyát 90%-al csökkenti?

-A házassági torta.


Azt tapasztalom ha már megvan a "vad" a nőknél 0-3 év után nagyon lemegy a szex iránti vágy...1 házassággal és sok kapcsolattal a hátam mögött.

2015. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez az 1900-as évek elején így volt. Azóta mindenki mindenkivel dug, vagy te ebből kimaradtál? Ez a legújabb Facebook "bölcsesség"?
2015. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj kérdező, de ritka nagy butaság a kérdésed!
2015. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Az első is jó nagy hülyeséget írt. Ha ez így lenne nem születnének gyerekek házasságba 3 évnél nagyobb korkülönbséggel...

Amúgy marhára nem igaz.

2015. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez butaság! Egy nő óvszerrel szinte bármikor szexelhet, és ezt a lehetőséget egyre többen használják!(legalábbis az én környékemen) Így evidens, hogy a férfiaknak sem muszáj megházasodni, ha szexelni akarnak...

A házasság teljesen másról szól!

2015. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

en vagyok az elo pelda hogy a kerdesed masik fele nem igaz.

az elso felerol igazabol fogalmam nincs mivel no vagyok de ez most lenyegtelen.

en hazassagig nem teszek ilyet es az a legmeglepobb hogy a ferfiakat ez nem rettenti el...

2015. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Igen, igaz. A férfiak azért házasodnak, hogy legyen kéznél p*ina, a nők meg végre biztonságban érezhetik magukat (lehet hízni, váláskor csak jól jöhetnek ki a dologból stb.).
2015. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

én azért szexelek a párommal mert élvezem :)

nő vagyok

2015. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen. Ez a nagy többségre igaz.
2015. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy itt tele van élettapasztalan álszent emberrel az oldal, hogy 7-est és 9-est így lepontozták...

Na mindegy már megszoktam :P Azt a gyerek születést nem értem, vannak jó házasságok is csak kevés, a többiben is foganhat attól gyerek, hogy házasság után a heti 2-3 szex lecsökken havi 1-2 re...

2015. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!