Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan győzhetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg a férjemet, hogy elfogadja a fiunkat olyannak, amilyen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bővebben? Mit kellene elfogadnia?
2012. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, milyen? Én férj vagyok és apa. Nagyon sok mindent el tudnék fogadni a fiammal, fiaimmal kapcsolatban, de nagyon sok mindent nem! Nem tagadnám ki egyiket sem, ha kiderülne, hogy homoszexuális. De nem derült ki, csak példának mondtam. Tehát ezt, ha nem is boldogan, de elfogadnám. Azt például nem fogadnám el, ha kiderülne, hogy drogdíler. Tehát miről van szó?
2012. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
"A kérdésből nem derül ki, hogy mit szeretne megtudni a kérdező."
2012. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
pontosan mit kéne elfogadnia?
2012. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tegnap a fiunk elmondta, hogy homoszexuális, amit a férjem nem tud elfogadni, és nem tudom, mit kellene tennem, hogy segítsek a fiamnak elfogadtatni az apjával ezt a dolgot.
2012. jún. 16. 11:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nehéz dió. Ha a szülői érzései nem erősebbek a homofóbiájánál, akkor vagy idővel szépen megrágja és lassanként elfogadja, vagy semmit.


Pontosan hogy reagált a férjed? Mióta tudja?

2012. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezt első hallásra szerintem senki nem lenne képes elfogadni. Hagyjátok békén, hadd eméssze. Nyilván még fel se fogta. El kell telnie egy időnek, mire tudomásul veszi és végül elfogadja.
2012. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Én vagyok a fiús apa. Szerintem idő kell hozzá, hogy elfogadja. Vannak férfiak, akik a saját férfiszerepük továbbélését látják a fiúkban, a családi név továbbvitelét, a birtok felett megszerzett uralmat, a családfő szerepét... és ezt egy pillanat alatt összeomlani látják, na, az sokkoló lehet számukra. De egy dolog a terv és más dolog a valóság. Ha a férjed egészséges, józan, intelligens ember, meg fogja szokni a gondolatot. Ha nem az, hanem egy homofód félkegyelmű, akkor sajnos nem.
2012. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tegnap mondta el. Hagy békén a férjed, minden bizonyalidőkellneki amíg feldolgozza. És nem győzködd. azzal valószínüleg csak az ellenkezőjét érnéd el.
2012. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A fiam tegnap mondta el mindkettőnknek, de ahogy láttam, szegény nagyon zavarban volt, azt mondta, valamiről muszáj tudnunk, és hát elmondta, hogy ő már évek óta érzi, hogy nem vonzódik a lányokhoz és már van egy barátja. A férjem nem szólt semmit, azt mondta, ezt még át kell gondolnia, és elment. Én is megpróbálom elfogadni, elég nehéz, főleg, hogy a fiam igazából nem sok időt hagyott minderre, mert jövő héten már be akarja mutatni a barátját
2012. jún. 16. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!