Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most komolyan nem lennénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan nem lennénk "igazi" házasok?

Figyelt kérdés

Hát igazából ez már egy régi történet. A házunk nagy, több száz négyzetméter, mi pedig csak hárman vagyunk. Mindegyikünknek van külön fürdője, gardróbja. Sőt, amikor odaköltöztünk, férjemmel kitaláltuk, hogy mindkettőnknek lesz egy saját szobája, ahol a személyes dolgainkat tartjuk, amit úgy rendezünk be, úgy festjük ki, ahogy mi akarjuk, nem kérjük a másik véleményét. ( Én pl. gyerekkorom óta gyűjtöm a pillangókat, viszont férjemet a hideg rázza ki tőle, hogy halott pillangók vannak a falon, tehát a szobámba tettem ki őket, hogy a többieket ne zavarja ). Ott szoktam netezni, olvasgatni is. Férjem is ott szereti csinálni a privát dolgait. Nem gunnyasztunk ott egész nap, a legtöbb időt a földszinten töltjük, eggyütt. Természetesen közös hálónk van, eggyütt alszunk, egy ágyban. Unokatestvérem viszont állandóan

arról papol, hogy ez így nem is igazi házasság, mert semmin sem tudunk megosztozni, minek egy házaspárnak privát szvéra, meg egyáltalán mInek külön fürdő, pár év múlva már aludni is külön fogunk, majd elválunk, stb. Erről egyáltalán nincs szó, a házasságunk álomjó, szinte soha nem vitatkozunk, pont azért, mert megoldottunk egy csomó dolgot ezzel a külön szobával. Csak unokatesóm reagálja túl a dolgot, vagy szerintetek sem vagyunk rendes, jó házasok?



2012. szept. 4. 15:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nálunk is van persze a férjemnek egy dolgozószobája a külön szoba mellé, nekem nincs, mert háztartásbeli vagyok. Van még egy plusz szobánk fürdővel,gardróbbal, azt a második gyereknek terveztük, de mivel ő már nem lesz meg, ezért vendégszoba lett. A mosókonyha nálunk az alagsorban van, jól eldugva, hogy senki ne lássa a szennyest. Amúgy köszönöm a sok-sok választ!
2012. szept. 5. 14:50
 22/25 anonim ***** válasza:

Nalunk ott van a ferjemnek a muhely mert agyamra ment hogy a konyhapulton szerelt.A muhely az o birodalma es oda vonul vissza ha elege van.A furdo viszont kozossen tisztalkodni es kozben beszelgetni.Neha kulon alszunk de csak akkor ha valamelyikunk beteg vagy nem tud aludni.

Egy jo kapcsolat nem attol jo hogy ejjel nappal egyutt van a par vagy egyutt alszik a lenyeg legyen kozos program es kozossen eltoltott ido akar ket lakasban is.

2012. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
unokatesód pont olyan irigy, mint én most :D
2012. szept. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
36%

Jó férjet fogtál magadnak!!!

Mondjuk én sem panaszkodhatok a 20nm-es gardróbom miatt, telis-tele gyönyörű ruhákkal. Nekem mondjuk 4 gyerekem van, 3 kislány (7 és 3-3) és a fiam (1,5).

Nálunk is külön hálója és fürdője van a gyerekeknek, csak az ikrek alszanak együtt. Emellett van egy külön játszószobánk, így szerencsére a legtöbb játék nem a hálóban van szétszórva.

Még társul 2 vendéglakosztály(háló, fürdő)

A szülői háló és fürdő, valamint dolgozó a férjemnek, nekem hobby-szoba, és egy nyári konyha mindennel kütyüvel felszerelve.

Van egy mélygarázsunk, belső medencénk, szauna és táncterem, de a srácok télen inkább csak rohangásznak.

Szerencsére kertes házban lakunk, de a pontos szó rá a farm. 2 kutyánk van és 1 cicánk. Több hektáros birtokunk van, ahol sokat lehet kirándulni.

2012. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha megtehetitek akkor mi ezzel a baj? Semmit nem von le a kapcsolatotok értékéből, ha van még egy külön zug ami a tiétek, ennek a házasságotokhoz semmi köze a világon. Irigyellek kicsit, mert én meg annyira szeretnék egy saját külön kis szobát,ahol nézhetném azokat a műsorokat amiket a férjem nem szeret, vagy ha éjjel olvasni támad kedvem, megtehessem anélkül, hogy zavarnám éjjel a lámpával....szóval ez ami nálatok van, tökjó!
2012. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!