Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire kell rossznak lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell rossznak lennie egy házasságnak, hogy az ember mindent hátrahagyjon?

Figyelt kérdés

A környezetemben többen válnak, van aki kisgyerekkel, van aki felnőtt gyerekekkel idősen (55-65 között). Tudom, hogy nem lehet tudni mi van zárt ajtók mögött, de ezek a családok olyan szempontból rendezettek voltak, hogy nem volt alkohol, drog, testi, lelki terror.

Szinte minden esetben belépett egy harmadik.

Mi kell ahhoz, hogy az ember mindent eldobjon valakiért?

Ezek az emberek vajon megbánják a döntésüket, amikor elmúlik a szerelem?

Ti hogy gondoljátok, esetleg van tapasztalatotok valamelyik oldalról?



2012. dec. 29. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

semennyire. Maga már az ismerkedéstől kedve nem olyan a kapcsolat ami stabil alapokon nyugszik.


No meg van aki pont azt bánja, hogy egykor nem lépett..

2012. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem tudhatod, volt-e lelki terror. Mostanában elég sokan ébrednek rá arra, hogy bántalmazó kapcsolatban élnek. 20-30 éve nem volt még kultúrája ennek, nem tudatosították a (többségében) nők, hogy amit velük szemben megenged a társuk, az nem emberi, nem elfogadható, és semmi köze nincsen a szeretethez.
2012. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Ahhoz, hogy beléphessen egy 3., igenis kell lenni előzménynek: valós vagy vélt sérelmek, nem passzoló igények, csalódottság, kiábrándultság.

Ritka a casanova típus.

2012. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Ildegonda ***** válasza:
100%
50 évesen léptem, felnőtt gyerekkel lelki terror volt sok évig, nem harmadikért, magamért, csak azt bánom, miért nem hamarabb, azóta minden jó!!!
2012. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Ildegonda: ezen töröm én is a fejemet.Nálunk is lelki terror van, de vajon kibírom-e amíg megnőnek a gyerekek :-(((
2012. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú idő alatt ismertem csak fel a lelki terrort, amiben éltem. Előbb döntöttem el, hogy ki kell ebből lépni, és csak ezután lépett be harmadik fél. Nem bántam meg, így talán a gyerekem már nem válik áldozattá.
2012. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nyilván kellett valami, amiért belépett a harmadik, de 60 körül, pusztán a szex hiánya miatt tényleg megéri mindent szétdúlni? (Egyik esetben ez volt a válóok)
2012. dec. 29. 21:06
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, kapj a fejedhez, mért akarod, hogy a gyerekeid lelki terrorban éljenek???!
2012. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
8-as: mert félek tőle. Ha elválnánk magáénak akarná a gyerekeket csak azért, hogy engem bántson. Akár el is rabolná őket.
2012. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nos az esetemben említett helyzetekben a férfiak nem voltak terrorizálva. (Még csak a szegény én, sajnálj engem mert én mennyit teszek a családomért típus sem volt).

(Közelről ismertem a feleket és utólag igyekeztem mindkét fél álláspontját megérteni, de megrémiszt a dolog.

Ha babát vállalunk és nem leszek mintaanya akinek van ideje a babára, a párjára, a háztartásra és ezek után még kedve a szexhez, akkor elhagy a párom, vagy boldogtalan lesz? Félek ettől, nem vagyok tökéletes:((

2012. dec. 29. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!