Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy együtt vagyok valakivel, akit ismernek? Nem akarom, hogy kiboruljanak.

Figyelt kérdés

Még nem akartuk,hogy kiderüljön,mert a legjobb barátnőm apjával vagyok együtt.

4 hónapig sikerült titkolnunk,de a barátnőm most rájött.Engem hibáztat azért,mert a szülei házassága tönkrement és attól tartok,hogy elmondja a szüleimnek a dolgot.

De a legjobb barátnőmnek arról fogalma sincsen,hogy amíg az apja nem költözött el tőlük,addig köztünk semmi nem történt,csak találkozgattunk és beszélgettünk.Azt hiszi,hogy én beszéltem rá a válásra és hogy a pénze miatt vagyok vele,de ez nem így van.

Tudom,hogy a szüleim megtudják a dolgot,de talán jobb lenne,ha én mondanám el nekik...

Viszont fogalmam sincs arról,hogyan.Nem mondhatom el csak úgy vacsora közben.

Ráadásul apa jóban van vele nagyon,együtt teniszeznek,tavaly együtt voltak síelni.Szóval ismeri és tény,hogy a párom eléggé nőcsábász volt ( a házassága alatt is),nem akarom,hogy az előítéleteik miatt bármi gond legyen.

Mit tanácsoltok,hogyan és mikor mondjam el nekik?



2013. jan. 27. 15:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Fordított esetben te mit szólnál:kiderülne hogy apád dugja az említett legjobb barátnődet? Vagy a barátod az anyádat?-tényleg ez még simán lehet ebben a helyzetben :D
2013. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
jó naiv vagy, ha azt hiszed hogy a felesége szavait nem vette komolyan akkor pont egy 19 évesét fogja :)
2013. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%

Képzeld magad Apukád helyébe. Eddig neki mesélte ez a barát, hogy így megd*gott egy kiscsajt meg úgy megd*gott egy másikat - miközben felesége volt. Szerinted egy apa ilyen semmirekellő idiótát képzel el a lánya mellé? Ugyan már... Te is bekaptad a csalit. Egy 43 éves ember játszva mond olyanokat, amitől te, a tapasztalatlan tizenéves fruska elalélsz örömödben, hogy mennyire szeret téged. Pedig nem, hidd el. Tudnál bízni egy olyan emberben, aki gyakorlatilag nyíltan fűvel-fával félrek*rt a házassága alatt? Naiv vagy, de ezt itt hiába mondja neked akárki, Rájönni csak a saját károdon fogsz.

Barátnőd reakciója pedig érthető. Képzeld már el fordítva:)

2013. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Az igazi poén az lenne, ha apukád meg összejönne a barátnőddel. :D
2013. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

19 évesen sok eszed van... na mindegy is,erről már írtak. Én csak annyit fűznék hozzá,hogy baromi szép kis "legjobb baráűtnő" vagy. Azzal jösz össze,akivel akarsz,de ne lepődj meg ha elveszíted a barátaid,a szüleid meg kiakadnak (teljesen jogosan egyébként) . Szóval ne várd,hogy mindneki jó képet vágjon hozzá,mert elég gáz az egész sztori.


Ezért (is) tartom viccesnek,mikor itt buzdítják erre-arra a 18-20 éves kérdezőket,azzal a felkiáltással,hogy "de felnőtt ember vagy,megteheted stb" közben világosan látszik,hogy a 90 %a az embereknek iylenkor még egy naív tinédzser .

2013. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Gondoltál már arra, hogy a legjobb barátnődnek

te leszel a mostohaanyja??!!

2013. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

tudom, hogy az érzéseknek nem lehet parancsolni, de ha az emberben van erkölcs és vannak némi elvei, akkor szerintem ilyen dolog nem történik meg.

20éves leszek pár hét múlva. szóval majdhogynem egyidősek vagyunk. a párom 27éves és amikor megismerkedtünk akkor én voltam 17, a párom meg 24. akkor soknak tartottam a korkülönbséget, mára már azt mondom, hogy semmi gond ezzel, DE!: eszem ágába nem lenne 20évesen egy 43éves passal, aki az állítólagos legjobb barátnőm apja, összeállni, főleg nem úgy, hogy tudom, hogy a feleségét össze-vissza csalta mindenkivel.

nem csak a korkülönbség miatt írom amit, hanem azért is, mert szerintem ez tiszteletlenség a barátnőddel szemben. gondolom mennyire együttérzel vele, mert a szülei elváltak...

én a barátnőd helyében szóba sem állnék veled többé, de ez meg csak én vagyok.

nehogy ezt hidd, hogy te többre kellesz ennek a pasasnak, mint az előtted lévő nők.

2013. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Na persze...nem feküdtél le vele...hagyjad már magad! Egy pasi a feleségét fűvel-fával csalja,majd vénségére pont szerelmes lesz egy fruskába(beléd),és villámcsapásra a hűség szobra lesz úgy,hogy közben téged még meg sem k.efélt,pedig 4hónapja "együtt" vagytok? :-D régen röhögtem ilyen jót! :-D Majd felszáll az a rózsaszín köd,csak félek addigra neked se családod,se barátnőd nem lesz! Feltéve,ha nem kamu a kérdés! :-D
2013. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Apa problémád van? Mert ilyen idős pasi apa pótlék keresésének tünete. A pasas meg kapuzárási pánikban esett, ezért kezdett ki veled. Nem sok remény van arra, hogy ez egy tartós kapcsolat lesz. Nem csodálom, ha a szüleid kiborulnak ettől. Itt élt a szomszédban, egy 50 éves nő, akinek 75 éves férje volt. Kiborult, hogy a férje kezd elbutulni, ő meg még elég friss és energikus volt. Mire az ember meghalt, akkorára bizony ő is bele rokkant. Már remegő fejjel járkál 60 évesen. Ezzel is számolni kell.
2013. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elmondani? Előbb- utóbb ugyis értesülni fog róla. Egyébként ki kezdeményezte a kapcsolatot?
2013. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!