Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy gyerek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerek tényleg ennyire összeköt két embert?

Figyelt kérdés
A férj már nem szerelmes a feleségébe (állítólag, ha ő hazudik én is) és már a nő se szerelmes a férjébe mégis együtt vannak. Akkor tényleg csak a gyerek köti össze őket vagy az egyik fél hazudik? Am a gyerek még kicsi egy éves kb.

2013. febr. 10. 21:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy ezt a férfi mondta neked. Aztán meg a feleség lepődne meg a legjobban, ha valaki től ezt hallaná, hogy a férje nem szereti, és csak a gyerek miatt vannak együtt.


Rz a szokásos szöveg.

2013. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Amíg nincs új nő a képben, addig összeköti a feleket a gyerek. De amint megjelenik az új nő, nincs az a cuki gyerek, meg családi idill, ami aput otthon tartaná! Menni fog! Lehet, h nem lesz válás belőle, de az biztos, h ha apu választhat az esti fürdetés vagy egy kis "túlóra" a csajjal, a túlórára fog szavazni!
2013. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen a férfi mondta.
2013. febr. 11. 10:53
 14/22 A kérdező kommentje:
12# kommentelő: ezt honnan tudod ilyen biztosra hogyha lenne egy új nő a férfi életébe akkor akármennyire is szereti a gyereket meg idilli a kapcsolat akkor is a másik nőt fogja választani?
2013. febr. 11. 10:57
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez tipikus csajozós duma sajnos.. igaza van a két előttem szólónak.. az én férjem is bukott már meg ilyen szöveggel egy csajjal, aztán itthon rinyált, hogy minket szeret stb. ettől kezdve tényleg csak a gyerek köt össze.. :(
2013. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be neki. A végén még te leszel az a ri..nc, aki szétdúlta a csodásan működő, tökéletes házasságot...


Ha annyira rossz a pasinak, akkor lépjen le otthonról, és utána kezdjen veled.... (na, itt fog lekopni az ürge....)

2013. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam neki hogy keressen mást, bár nem mondott semmit, de nevetett és olyan fejet vágott, mintha azt akarná mondani: "ép azt teszem és te leszel az a másik.". És utána azt mondta nincs ideje...
2013. febr. 11. 16:15
 18/22 anonim ***** válasza:

Akkor befejezem a modandóját...


Épp azt teszi, és te leszel a másik nő az életében. A kettes számú. Egy ideig. A következő kettes számú feltűnéséig.


Nincs ideje... Udvaroln sokáig. Gyorsan a lényegre!!!

2013. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ó, ez még friss dolog? És ezzel indít, hogy otthon deszar az élet? Hát igen, ez csúnyán csajozós duma. És még be is biztosítja magát, mivel "a gyerek miatt nem válok"...jajistenem... :)
2013. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kb 3-4 hónapja ismerem. Azt hogy csak a gyerek miatt vette el azt 2-3 hónapja mondta, azt hogy nincs ideje az a múlthéten.

Megmondtam neki,hogy nős emberrel nem kezdek de nem tudom hogy fel is fogta, vagy azt hitte vicceltem. Bár lehet azt hitte vicceltem....Azóta nem beszéltem vele. Nem tudom mit ehet rajtam ennyire, hisz ha hallanátok hogy beszélek meg viselkedem vele már a kezdetektől...és a külsőmmel sem foghattam meg mert nem látott se kifestve se csinosan öltözve, csak melegítőbe, és smink nélkül mégis tetszem neki. Már mikor elsőnek meglátott úgy bámult,majd kiesett a szeme. Majdnem rá is szóltam mit néz.

2013. febr. 11. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!