Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy gyerek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerek tényleg ennyire összeköt két embert?

Figyelt kérdés
A férj már nem szerelmes a feleségébe (állítólag, ha ő hazudik én is) és már a nő se szerelmes a férjébe mégis együtt vannak. Akkor tényleg csak a gyerek köti össze őket vagy az egyik fél hazudik? Am a gyerek még kicsi egy éves kb.

2013. febr. 10. 21:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az én egyik ismim is úgy adta el magát,hogy de szar a házassága,meg a gyerek miat van csak vele...stb...mikor kiderült fohy a férj félrelép,nagy balhé volt,az asszony kidobta.Kb 2 hétig könyörgött a pasi,hogy fogadja vissza,mert imádja,szereti,ők élete értelmei,a szeretőjét meg kukázta,azóta se látta.A családban történt a dolog,azért tudom elmnodani biztosra,hogy így volt.Nos,ők azóta is együtt vannak a feleséggel és a 2. babát várják jelenleg.
2013. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, nős pasival tényleg ne kezdj! Éveket fog elvenni az életedből, amíg hiteget, hogy elválik (persze nem). Ha el is válik, a volt feleséghez mindig köze lesz a gyerek miatt, apu oda tartozik majd anyagi felelősséggel, oda gombolja le a zsét, a programokat is az exfeleség és a gyerek köré szervezi majd, nem lesz kettesben gy karácsonyotok se. Te mindig csak sokadik leszel a sorban. Na tudod kinek hiányzik ez!

De valószínűbb, h a feleséget sose hagyja el, neked meg rabolja az idődet. Ha a feleség befenyíti, téged egyik napról a másikra elfelejt.

2013. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!