Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én 7 éve élek a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 7 éve élek a férjemmel. Úgyérzem elhidegült, már nem érdeklődik irántam. És én sem igazán iránta. És külföldön dolgozik. Van gyerek. IsNormális ez ennyi idő után? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már több mindennel próbálkoztam,ő nem szeret ilyesmikről beszélgetni.Unalmas mellette minden.Félek hogy más felé fogok kacsingatni.

2013. márc. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Attól nem kell félnek mert az nem úgy van, hogy rátámad, az utcán valaki, hogy legyél vele az a te egyéni döntésed lenne.

Ha nem tudjátok megbeszélni akkor váljatok el, és majd utána kacsingass másra, így tisztességes.

2013. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
A gyerek miatt együtt kellene maradnotok. Keress magadnak munkát, akkor nem fogsz unatkozni. A problémáitokról pedig beszélgetni kell.
2013. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Off leszek, de fontos:

Bal oldalon a beállításokra kattintva elrejtheted a neved, hogy ne jelenjen meg. Ha valaki rákeres a nevedre, egyből kiírja a google.


Nekem is volt ilyen időszakom a hetedik évben. Mi közös célként tűztük ki, hogy együtt elkezdtünk sportolni, így ahogy alakult át a testünk, úgy javult az egymás iránti vonzódásunk. Emellett látta, hogy egyre többen megnéznek (és őt is), ami felébresztett bennünk valami olyasmit, hogy vigyázzunk a másikra. Most úgy érzem, minden rendben, lassan 9 éve vagyunk együtt :)

2013. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Amíg ilyen cuki facebook képetek van addig ne váljatok.
2013. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mért nem mentek utána. Nem csoda hogy gondok vannak ha alig vagytok együtt.
2013. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Na ezért nem működik a család itthon, hapsi külföldön felállás.
2013. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!