Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is mondott már ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is mondott már ilyet a férjetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta reggel, hogy jobb lenne ha elutaznék pár napra valahová... és elment dolgozni. Én meg álltam ajtóba és néztem bután, hogy mi??? Most mi van?? Nem értem az egészet, nincsenek gondjaink. Unja a fejem talán?

2013. máj. 15. 09:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

"Legszívesebben elmennék valami egzotikus szigetre"

-nanana -

most már biztos, hogy kell néhány nap (nem több hét 3-4 nap! de az alatt ne telefonálgass,netezz, legyél egyedül, magad), hogy felfrissülj, és keresd Önmagad, önidentitásod -amit emiatt az átkozott munkanélküliség és az állandó visszautasítás miatt elvesztettél. tedd fel a kérdést:

Ki vagyok én?

és figyelj magadba- ezt csak magának teszi fel az ember -és a válasz is csak onnan jöhet, ahonnan kell. (mellesleg, ez egy buddhista gyakorlat)

Nagyon nem hasznos, káros, ha a gyakori válaszadói elkezdenek fantáziálni az intim életeteken-ezt mellőzni kell.

És ne közeli panzióba- másik városba-

Csomagolj. Ha visszajöttél írj nekünk.

2013. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Közben felhívtam! Azt mondta "úgy értelmezem a kijelentését ahogy szeretném. Neki mennie kell, mert ezer dolga van."


Na most fogok tényleg összecuccolni pár napra! :)

2013. máj. 15. 10:08
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Félreértetted, azt mondta, hogy "jobb lenne ha elutaznánk pár napra valahová..." :) OK, ha azt mondta, menned kéne, szerintem semmi jót nem jelent, vagyis nagyon nem igaz, hogy minden renben köztetek. Fogadd meg a tanácsát, ha van hova menni, nem véletlen mondott ilyet. Valószínűleg ismeri saját magát annyira, hogy úgy érzi jobb lenne most így.
2013. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Én erre biztosan elmennék egy hétre, a telefont nem venném fel, pihennék, szórakoznék, de legfőképpen átgondolnám az egész kapcsolatot elejétől a végéig.

DE! Mi a garancia arra, hogy ez pl nem csak egy meglepetésbuli akar lenni, amit szervez? Közben én meg azon gondolkodom távollétemben, hogy szakítsak -e vagy sem... Ebben a helyzetben benne kell lenni, hogy jól lehessen dönteni.

2013. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%

Ilyet akkor mond az ember, amikor szünetet akar tartani. HA egy kapcsolat jó, akkor az ember nem hogy elküldi a másikat, hanem egyszerűen majd belepusztul, ha a másik elmegy valami miatt 1 hétre. Szóval itt ő tényleg nem akar látni, ha nincs rendes szex se, akkor tényleg zűr van.


Megunt vagy valakit talált, aki miatt lazábban akar lenni. Nincs itt semmi álszent dolog, egyszerűen élvezni akarja az életét nélküled. Kóstolgatja a gondolatot, hogy majd milyen lesz neki újra egyedül, így tesz egy próbahetet ezzel a címszóval.

2013. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Pár hónapja itthon ragadtam, mert nincs munkám, lehet hogy befásultam és idegesítem? De én ebből semmit sem érzékelek,"

Valószínűleg te észre sem veszed, de egy kicsit nyűgösebb, hisztisebb, ingerlékenyebb vagy. Lehet hogy másképp reagálsz dolgokra, mint előtte, ezért mondta, hogy rád férne egy kis kikapcsolódás. Nézz mélyen magadba, és ha úgy érzed, illik rád amit írtam, akkor próbálj meg egy picit jobban odafigyelni, és persze kérdezd meg őt arról hogy mégis miért mondott neked ilyesmit. (A hozzászólásomban semmi rosszindulat nincs, remélem nem bántottalak meg)

2013. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
40%

"Ilyet akkor mond az ember, amikor szünetet akar tartani. HA egy kapcsolat jó, akkor az ember nem hogy elküldi a másikat, hanem egyszerűen majd belepusztul, ha a másik elmegy valami miatt 1 hétre." - bocsika #25, de ez egyszerűen nem igaz... a zasszonnyal 16 éve élünk jó kapcsolatban, de ettől még hülyét kapok, ha pl. egy szerelés közben kerülgetnem kell, meg 3x annyi idő alatt egyeztetgetnem vele, mint amennyi a szerelés. És pl. ha nagyon határidős programozói munkám van, akkor is az idegeimre megy, mert azzal, hogy 10 percenként hozzám szól, kizökkent, és annyit végzek egy nap alatt, mint egyedül egy óra alatt. És bizony van olyan is, amikor a saját életem értelméről akarok gondolkodni magamban egy sör mellett, meg van olyan is, amikor egyszerűen lazulni akarok, éjjel 3-kor baromságokat nézegetni a youtube-on üveges szemmel... és?

Attól mert az ember imádja a párját, és vele tervezi leélni az életét, még van szüksége magánéletre, befelé fordulásra is...


Kérdezőéknél meg kifejezetten feldobhatja a kapcsolatot ilyen körülmények között 1-2 külön töltött hét, a fásult monotoniából való kiszakadás...

2013. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
kérdező uti társnak elvinnél? :)
2013. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

az agyára mész.valszeg mert folyton otthon vagy és talán más vagy mint mikor dolgoztál.

nyűgösebb,ragadósabb,féltékenyebb mittudomén :) én is mondtam már ezt a férjemnek amikor tele lett vele a cipőm egy stresszes időszakban. :)

2013. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát az is lehet, hogy meg akar lepni valamivel, nem lehet tudni, mire gondolt. Ha haza jön, kérdezd meg tőle, hogy mire gondol, miért mondta ezt. A házasság alapja a kommunikáció, ha nem tudjátok megbeszélni, hogy mit gondoltok, akkor az nem egy probléma mentes házasság, csak inkább egy alvó problémákkal teli.
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!