Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is mondott már ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is mondott már ilyet a férjetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta reggel, hogy jobb lenne ha elutaznék pár napra valahová... és elment dolgozni. Én meg álltam ajtóba és néztem bután, hogy mi??? Most mi van?? Nem értem az egészet, nincsenek gondjaink. Unja a fejem talán?

2013. máj. 15. 09:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

A lepontozott 14. vagyok. Szoval kitert a valasz alol: "ertsd ugy, ahogy szeretned", nem akarja megbeszelni a problemakat.

Nem hagynam annyiban, tovabb faggatnam. Pl. megmondanam, hogy ugy szeretnem erteni, hogy befizetett egy vilag körüli utra, tehat kered az utazasi csekket es a zsebpenzt. :D Csak reagal valahogy, ha nem, akkor is törekednek megbeszelni.


14.

2013. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Végül mi lett veletek?
2013. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én is mondtam már ilyet az asszonynak amikor láttam hogy el se tud mosogatni, meg semmit nem csinál otthon.
2013. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!