Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom reggeltől estig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom reggeltől estig dolgozik ha szabadnapos akkor meg itthon csinálgassa a ház körüli munkákat. Mit tegyek, hogy velem is törödjön?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 16:11
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
65%

Oh, pedig én nem találom olyan hihetetlennek a srác viselkedését. Apám is ilyesmi, bár ő önként ment a szüleihez ilyen jellegű munkákat végezni.

Pl. anyámat egyedül hagyta otthon az akkor 2 éves bátyámmal, mikor olyan beteg volt, hogy fel sem bírt kelni, mondván, neki most mennie kell szántani. Egyes helyeken a falusi embereknek a föld és a jószágok előbbre valók a családnál. És ez nem vicc. Nagyanyám is olyan volt, mikor a gyerekei betegek voltak, nagyon ritka esetben hívott orvost, de ha a tehén... Annál sírva virrasztottak.

2013. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy mivel a párom keresztfia lesz a kicsi ezért illene együtt mennünk. Most éppen lakásra gyűjtünk de sok időbe telik mert nem akarunk hitelt felvenni.
2013. máj. 25. 18:12
 44/58 anonim ***** válasza:
10%
Te miért nem mész egyedül?
2013. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor hozzámentél tudtad, hogy mezőgazdasággal foglalkozik ugye? Nekem is vannak mezőgazdasággal foglalkozó barátaim. Télen szoktam velük találkozni mert akkor nem kell egész nap kint lenni a határban. Tisztában voltál vele azelőtt is, hogy mivel jár a mezőgazdasági munka?
2013. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez kamu,de unokatesom pont ilyen helyzetben volt,és komolyan nem engedte apukája sehova mert melozni kellet.1évig éltek házasságban,aztán elváltak.
2013. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Tudtam de nem gondoltam, hogy otthon is ennyit kell dolgoznia.
2013. máj. 25. 21:06
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Csinálgatja.
2013. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Házasok vagytok? Nem éltetek együtt előtte? Mert akkor rájöttél volna, hogy ez mivel jár
2013. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok csak együtt élünk.
2013. máj. 25. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!