Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség 'apának' szólítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség 'apának' szólítja a férjét?

Figyelt kérdés
Anyukám mikor apumat szólította, a legtöbbször azt mondta'apa'. És a telefonjában is így szerepelt. Pár éve már elváltak. Én sohasem tudnám elképzelni, hogy így szólítsam a páromat. Szerintetek Csernus doktor miképpen szedne ízekre egy ilyen feleséget, mint anyum volt? Fiatal házasság,3 gyerek, 25 évig csakis háztartás és gyereknevelés.

2013. jún. 2. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 A kérdező kommentje:
Sohasem tudta konkrétan, hogy mi akar lenni, hogy milyen hivatás érdekli. Látszik, hogy olyan valaki, aki alárendeli magát egy férfinek és elvárja cserébe az anyagi biztonságot.
2013. jún. 2. 17:16
 2/121 anonim ***** válasza:
70%

Semmi különös nincs ebbe.

Amikor kicsik voltak a gyereke elkezdte apázni, hogy mégse Bélának szólítsák az apjukat aztán rajta maradt.

2013. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 A kérdező kommentje:
Ez a szenvedély kinyírása két ember között.
2013. jún. 2. 17:21
 4/121 anonim ***** válasza:
51%
én is pont ilyen dölyfös voltam: én ugyan sosem fogom Apának szólítani a páromat. Aztán amikor jöttek a gyerekeke ráállt szám, mert néha a keresztnevén szólítottam és a nagyobbik gyerkőc szokott szórakozni hogy nem apának anyának szólít, hanem a keresztnevünkön. Annál pedig nincs borzalmasabb....
2013. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 A kérdező kommentje:
akkor mondta volna csak úgy 'apátok.' De ha valamit csak ő akart közölni vele, akkor is így mondta.
2013. jún. 2. 17:22
 6/121 anonim ***** válasza:
91%
Én sem szólítanám apának, egyetértek veled, de ez az a szüleid gondja, mit foglalkozol vele? ezzel foglalkozzon anyukád, te meg élj olyan életet, amilyet szeretnél.
2013. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 A kérdező kommentje:
és mint említettem A TELEFONJÁBA is így írta be :S könyörgöm..nem az ő apja!
2013. jún. 2. 17:24
 8/121 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ebben semmi különös. Ahogyan abban sem, hogy anyukád csak otthonvolt és nevelt benneteket. Nagyon sok anya megtenné, ha megengedhetné magának, hogy csak anya és feleség legyen.

Ez egyáltalán nem a szenvedély kinyírása.

Csernus doktor sem szedné ízekre őket.

2013. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 A kérdező kommentje:
Az ember elgondolkodik azért dolgokon, a szerettein, mi miért úgy alakult ahogy. Sok Csernus dokis videót néztem, és nagyon szépen ki lehetne elemezni pszichológiai szempontból az ilyen beállítottságú nőt.
2013. jún. 2. 17:25
 10/121 A kérdező kommentje:
Aham. A házasság valami miatt viszont tönkre ment. És mindkettőnek volt benne része. A csak otthon maradással és csak gyereknevelésről pedig nincs jó véleményem. Egy nőnek egy az életének egy része, nem az egész része! Igenis legyen igénye másra is, képezze magát, dolgozzon. Nem lehet így kiszolgáltatni magad senkinek. Akár férj, akár más. Legyen saját bankszámla, saját kereset, saját hobbi, saját baráti kör, saját elfoglaltság. Talán nem menne annyi házasság tönkre.
2013. jún. 2. 17:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!