Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben tényleg a feleség a hibás? Félrelépés

Figyelt kérdés

A férfi otthon van gyes-en a gyerekkel. Ez közös döntés, a férj állítása szerint nagyon élvezi. A nő dolgozik.


Amíg a gyerek alszik, a férj a szomszéd 17 éves lánnyal csalja a feleséget.


2013. máj. 31. 15:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem, hanem a férj ér a kis retkes lotyó!
2013. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván ha a nő lenne otthon gyesen, és félrelépne egy fiatal sráccal, akkor a férfi lenne a hibás az itteni válaszadók szerint, mert okkal tette, a férje elhanyagolta, megérdemelte a szemét disznó. :)


Amúgy a kérdésre válaszolva: szerintem a férj a hibás, mivel ő hűtlenkedett. Én nem hiszek egyik oldalról sem abban, hogy ki lehet provokálni. Attól még nem kell félrek*rni, ha nem működik a kapcsolat, váljanak el, és kész.

2013. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
39%
Nem róható fel a feleségnek, de nem volt jó ötlet belemenni ebbe a felállásba! A férfi női szerepbe lett rakva, sőt, mivel a nő lett a családfenntartó, a családfő, ez, lehet hogy csak tudat alatt, de a férj férfiasságát megingatta. Erre volt a fiatal szerető, hogy bebizonyítsa magának, hogy ő igenis férfi. De mindenképp ő a hibás, mert szólnia kellett volna, hogy valami kezd rossz felé menni a házasságukban, mivel ő másfelé kacsintgat! A lány kiskorú, persze elvárható tőle erkölcsiség, de egy kamasz szörnyen befolyásolható, és az ösztönei hajtják.
2013. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
27%
:) szerintem egyik sem hibás, a megcsaláshoz ugyanis két ember kell, ó illetve 3 :) szóval vagy mindenki hibás, vagy senki.
2013. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan a feleségnek is vannak hibái, amiért a férj félrelépni "kényszerült", viszont abszolút nem hibáztatnám a feleséget.

Én hiszek abban, hogy bármi probléma van, azért van a szánk, hogy azt megbeszéljük!! Ha nem megy, akkor lehet külön utakon folytatni a közös életet. Ha valaki ehelyett másnál keresi a boldogságot, arra szerintem nincs mentség.

2013. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%
"A férfi otthon van gyes-en a gyerekkel" ezen jót nevetem de biztos hogy lány az a 17éves nem pedig fiúcska
2013. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Francba, pedig kezdtem büszke lenni rá, hogy ő az egyenjogúság előfutára, de ő is csak egy férfi.
2013. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
61%
Igaza van #3-nak.
2013. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámék nem itthon élnek, szóval náluk nincs gyes, de ő van otthon a gyerekkel, mert otthonról dolgozik. Míg a feleségének rendes melója van. Nem akarták még bölcsibe adni 2 hónaposon, így 1 éves koráig így éltek. Tesóm mindent megcsinált a baba körül, néha volt segítsége babysitter személyében (még mielőtt valaki lecsapna rá idő hölgy:)) munka mellett ellátta a babát, nem érezte "lealacsonyítónak". Olyan vakszerelmes még most is lassan 20 év után, hogy soha nem csalná meg sógornőmet.
2013. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

ha én lépek félre az az én hibám és nem másé... Nem számít, hogy kinek milyen kapcsolata van, nem a másik a hibás.


Senki alá nem lökdösnek be nőt/férfit, hogy más legyen a hibás :)

2013. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!