Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi meddig hagyja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi meddig hagyja hogy őt elnyomják, csesztessék? Hol van az a határvonal, hogy egy férfi papuccsá válik-e vagy pedig végül lelép, mert nem bírja elviselni a nő uralmát?

Figyelt kérdés

sok ilyen nőt ismerek, és nem értik ezeket az összefüggéseket. Jönnek azzal, hogy ők nem behódolós fajták, és már egyáltalán nem tisztelik a férfit, és rájuk erőltetik az akaratukat.


Hol van az igazság, ki mit gondol?



2013. jún. 4. 17:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

hát milyen lázadás tört itt ki csak azért, mert szóba került hogy a férfit érdemesebb lenne tisztelni, mert akkor a nő is jobban járna.


De am teljesen félreértettek.


Mert én azt magyaráztam volna pont, hogy mindkét félnek tennie kell, a férfinek szeretni, a nőnek tisztelni, de ha valamelyik nincs meg, akkor minden borul, a másik sem tudja betartani azt amit kellene.

2013. jún. 4. 21:59
 22/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell szeretnie, és mindenkinek kell tisztelnie. Mindegy, hogy csűröd-csavarod, az nem normális, ha egy nő kevesebb tiszteletet kap a kapcsolatban.
2013. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

igen ez igaz. én arról próbálok beszélni, hogy a papucsság nem jó, ha egy férfit papuccsá tesznek. Egy papucsot nem lehet tisztelni. És nem hinném hogy egy férfinak jó egy ilyen szerepben élnie.


Egyébként nem férfi vagyok, hanem nő :)

2013. jún. 5. 00:06
 24/25 anonim ***** válasza:
Csak olyan férfit tesznek papuccsá, aki hagyja magát.
2013. jún. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

igen, igen igen! mondjuk lehet hogy nő függő, de szerintem akit papuccsá tettek, ahhoz nem lehet vonzódni szexuálisan.


több nőtől tudom, hogy inkább jár egy köcsöggel, aki veri, és megalázza, és azért odavan, szerelmes belé. aki mellett meg királynősködünk, azt előbb utóbb megcsaljuk sajnos és lelépünk egy köcsöggel. Nem tudom miért van igy, ne kérdezzétek.

2013. jún. 5. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!