Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg tudnátok bocsátani, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani, ha a párotok/házastársatok egy hírességgel lépne félre, akiért régóta rajong?

Figyelt kérdés
Csak 1 alkalom.
2013. jún. 5. 08:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az is megcsalás! Nem bocsájtanám meg!
2013. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

hehe, na igen, Ákost én sem rúgtam volna ki az ágyamból anno tiniként, mikor oda meg vissza voltam tőle. :) de mivel már felnőttnek tartom magam, akit egy ilyen plátói rajongás már nem vakít el, így max meginnék vele egy üveg bort, kedélyesen elcsevegnénk és sokkal szebb emlék lenne mint egy szexuális aktus.

épeszű, érett személyiségű ember nem fekszik le csak azért valakivel, mert az a valaki egy híres ember.

2013. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!