Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan menthetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetném meg a házasságunkat?

Figyelt kérdés
3 kicsi gyerekünk van, 5, 4 és 1 évesek. Sajnos a szülések után a szexuális életünk folyamatosan romlott és mostanra elérte a mélypontot. Fél éve nem volt közöttünk semmi intim, ha kezdeményezek, a férjem elintézi annyival, hogy így minek. Az igaz, hogy sajnos az alsó régióban nagyon tönkrementem, de azért reméltem, hogy áthidaljuk ezt a problémát, kezdetben a férjem is ezzel bíztatott, most viszont úgy tűnik, mégsem sikerül. Már nem érzem magam nőnek mellette, csak egy háztartási alkalmazottnak és az a legnagyobb baj, hogy ő ezt nem érti meg. Szerinte minden rendben van, élünk egymással békességben, neveljük a gyerekeket, csak azt nem látja, hogy egyre jobban eltávolodunk egymástól.
2013. jún. 13. 09:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
Hát igy minek pszihohoz menni?tuti máshol intézi a férjed a dolgot.
2013. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát én elhiszem hogy három kicsi gyerkőc mellett a szex háttérbe szorul.

Mi a párommal igencsak nagy szexmesterek:) voltunk.De mióta megszületett a pici babánk-ez igencsak alább hagyott!

Sose gondoltam hogy így lesz,de mire az ember a nap végére ér,a háta közepére sem kívánja a szexet.Főleg három kicsi mellett.

Próbálkozzatok olyasmikkel,hogy a kicsiket néhány órára lepasszoljátok nagyihoz(vagy aki tud rájuk vigyázni).És azt a pár órát szenteljétek egymásnak.

De előtte üljetek le és őszintén beszéljétek át a dolgokat.Mondd el a párodnak,hogy mit érzel,illetve mondja el ő is.

2013. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Szex során fizikailag nem túl sokat érez egyikünk sem és néhány perc után mindkettőnk kedve elmegy az egésztől. A férjem szerint így már próbálkozni is fölösleges, mert csak csalódás a vége. Már az egyéb jellegű próbálkozásaimat is elutasítja (kézzel, orálisan)." -kérdező, én férfiként azt látom, hogy ebben igaza van a férjednek, és az efféle "próbálkozásra" ami csak növeli a feszültséget és a stresszt ahelyett hogy levezetné sokkal inkább rámehet a házasságotok, mint a szex szimpla hiányára... mert hát az a nulla, ez meg a minusz, a kudarc.

Ellenben a szexológus felkeresése tényleg jó ötlet, lehet, hogy tud ajánlani olyan gyakorlatokat, amelyek tényleg segítenek a "nem túl sokat érez egyikünk sem" állapoton. A nőgyógyászoddal is érdemes megbeszélni a problémát, bár gondolom ezen már túl vagy.

Mivel védekeztek?

2013. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Abban teljesen biztos vagyok, hogy nem csal meg, legalábbis most még nem. Azt viszont tudom, hogy egy 33 éves férfi nem fogja elkötelezni magát a szexmentes élet mellett.

A sebek már begyógyultak, 7 hónapja volt az utolsó műtétem, de a hegek minden egyes ciklusban begyulladnak a hormonváltozások miatt. Ezzel sajnos az orvos sem tud mit kezdeni, maximum kezeli az esetleges felülfertőződéseket. Intim tornát csinálok, de ezen szinten már nem sokat tud segíteni.

Tudom, hogy a férjemet is bántja a dolog, eleinte sokat beszélgettünk arról, hogy miként tudnánk megoldani a helyzetet, de mostanra ő inkább a "ha nem veszek róla tudomást, akkor nincs is gond" taktikát választotta, ami csak ront mindenen.

Csak óvszerrel tudunk védekezni, mert hormonális fogamzásgátlót nem szedhetek, de ez így volt a kapcsolatunk elején is.

2013. jún. 13. 11:16
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Spirál esetleg? Az óvszer egész biztos, hogy nem segít a hegek állapotán :(
2013. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

"Csak óvszerrel tudunk védekezni," - volt egy ilyen érzésem...na innentől bocs, de nem tudok jó tanácsot férfiként a problémára, mert hát az óvszer pont a testérzést csökkenti, ezen probléma és az óvszer együttes jelenlétekor teljesen természetes, hogy nem jön létre még az erekció fenntartásához elégséges testérzés se.

Nem tudom, tervezel-e még több gyereket, nem jönne-e szóba a petevezetők lekötése... mert az valószínű, hogy az óvszer kiküszöbölésével nagyon jelentősen javítana a jelenlegi helyzeten.


Egyébként azt gondolom, hogy a szex hiánya sokkal inkább felvállalható, mint a rossz, stresszes szexuális élet.

2013. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is azt javasolom, hogy valahogy valamilyen módszerrel szabaduljatok meg az óvszertől! És ha még szeretitek egymást kettőtök érdekében látogassatok egy el szexuálpszichológushoz is, mert ő több ötletet, tanácsot tud adni, mint mi laikusok.

2013. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

En csak a sajat tapasztalatomat tudom leirni.


1.) Szerintem ide a kapcsolatok 95%-a eljut, tehat ne fogd fel tragedianak. Ez egy hazastarsi problema, amit meg lehet/kell oldani. Mondjuk ugy, hogy a kapcsolat X-edik vizsgaja.

2.) Szerintem ez nem egeszsegugyi problema. Hanem inkabb lelki.

3.) Es en sem tudom, hogy mi hol rontottuk el, de a gyerekek utan mi is ilyesmi allapotba jutottunk. Nalunk tetozott azzal, hogy kulfoldre mentunk es eleg maganyosak is voltunk. Minden esetre a vege az volt, hogy a felesegemet elkezdte fuzni masik pasi is. Miutan ez kiderult en is elkezdtem masokkal chatelgetni. Nekem annak hatasara, hogy a felesegem kell masnak is, estek le az elvarasaim es azota latom ujra Nonek Ot. Es szerintem forditva is. Mert akkor bizony jottek lehetosegek nekem is. Talan benne is ez lattatta meg a Ferfit bennem.


Azota mar eltelt vagy 8-10 honap es tul vagyunk a 3-ik szerelmunkon. Kezd lecsengeni a dolog.


Ez nem buzditas volt es termeszetesen nem tanacsolok olyat, hogy barmelyikotok menjen felre... Egyszeruen csak leirtam, hogy nalunk hogyan zajlott le. Es halat adok az egnek, hogy viszonylag "kis serulessel" de talan tul vagyunk rajta. Egy idore mindenkeppen.


UI: Amikor nalunk borult a bili, akkor lattunk meg olyanokat, hogy a fiunk pl abszolut feltekeny ram. Es csak sajat maganak akarta az Anyujat. Addig ez valahogyan lathatatlan volt. Lehet, hogy nalatok is hasonlo helyzet van. Hogy a gyerekek "birtokolnak".


UI2: Ami nalunk jelentosen valtozott, az az, hogy sokkal "onzobbek" lettunk. Idaig "csak" a gyerekek erdekeit neztuk. A bili borulastol meg feljebb sulyozzuk a sajat akaratunkat is. Iden pl eloszor elmegyunk 2-esben nyaralni(4-5 ejszakara). Ha tetszik a kolkoknek, ha nem.


Ugyesek legyetek...

2013. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

Én is csak azt tudom mondani, hogy szabaduljatok meg az óvszertől.Hála istennek nekünk nem voltak ilyen problémáink a szülésem után sem, és 19 éve vagyunk házasok, de még mindig fergeteges a szexuális életünk. Sokan nem hiszik el, pedig így van.De az óvszer nálunk is illúzió romboló volt, úgyhogy el is hagytuk még a legelején.

Beszélni kell a problémáról, és legyetek többet kettesben, mert az nagyon fontos, hogy ne csak az anyát lássa benned, hanem a NŐT is.De ezért neked is tenni kell.Légy csinos, izgató, tudom, 3 gyerkőc mellett nem könnyű, de megoldható.

2013. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én az óvszer helyett javasolnám a Nuvaring hüvely gyűrűt,kérdezd meg a nőgyógyászodtól.


Valami új póz esetleg?ami jobb mindkettötöknek

2013. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!