Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti együtt maradnátok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok csak anyagiak miatt a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Teljesen őszinte leszek, 41 éves nő vagyok, 15 éve vagyunk házasok a jóképű, jómódú férjemmel. Két gyermekünk van.

Nemrég kiderült, hogy két éve!! van egy huszonéves szeretője és van egy 6 hós babájuk is!!! Persze eddig eltitkolt mindent. Most könyörög, hogy maradjon meg a házasságunk, tartsuk egybe a családot hisz mi vagyunk a választott családja.

és most rólam: Évekkel ezelőtt rájöttem, hogy nem szeretem, szex kb. 1 hónapba egyszer, mert én már rég nem kívánom őt. De alig dolgoztam pár évet mielőtt összeházasodtunk, semmi végzettségem, luxus életet élek régóta, gyakorlatilag úgy hogy mindent ő finanszíroz, övé a ház, autók, nyaraló egyszerűen minden.(házassági szerződésünk is volt) Szüleim meghaltak, semmit nem hagytak ránk.

Belebolondulok a tehetetlenség szörnyű érzésébe. Fel lehet innen állni, így egyedül?? Úgy hogy a saját gyermekeimet ne veszítsem el? Biztatást várnék, mert már nem csak nem szeretem de gyűlölöm ezt az embert...



2013. jún. 13. 14:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Na de ha elhidegültetek, alig éltetek nemi életet, máshol aludt, sejtetted, hogy vannak nők körülötte (hiszen te nem igazán voltál partnere az ágyban), akkor mi is az, amin ki vagy akadva?
2013. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Évekkel ezelőtt rájöttél, hogy nem jó. És tettél valamit? Beszéltél vele vagy tojtad le magasról?
2013. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
98%

Kezdj el munkát keresni, hogy gyűjthess pénzt. Rakj félre magadnak a kosztpénzből is.

El kell kezdened dolgozni, hiszen ha egyszer majd ő dob téged, akkor is meg kell tudnod élni valamiből.

2013. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem megy a másik nőhöz és miért nekem könyörög??
2013. jún. 13. 15:27
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

hát erre két dolgot tudok mondani.

Az egyik, hogy önérzetből nem maradnék vele. MEgalázott elég durván, még akkor is, ha ő tartott el gyakorlatilag. Én mennék.

Ha mégis úgy döntesz, hogy maradsz, akkor tarts szeretőt, bár szerintem az ugyanolyan gerinctelenség, mint amit a férjed csinált.

2013. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg a látszat, meg a gyerekeitek miatt. Meg talán majd pár év múlva a fiatal nője le fogja cserélni egy fiatal pasira.
2013. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
98%
Én elkezdenék valami egyetemet. Azalatt a 3-4 év alatt a gyerekek nagyobbak lesznek, te keresel munkát és elköltözöl. Addig meg marad a látszatházasság.
2013. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az idődet és energiádat próbáld meg tanulásra összpontosítani. Így, hogy már nem szereted a a férjedet, talán kevésbé fáj, hogy egy másik nővel is volt.

Bocsáss meg neki látszatból, közben pedig tervezgesd a további életedet.Akár közben Te is ismerkedhetsz!

2013. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék, tanulnék, kezdenék magammal valamit.. Ha úgyse szeretném a férjem nem zavarna hogy mással van. Aztán ha találsz vkit, akit szeretsz és elfogad, és társad lesz, mehetsz. Addig mit veszítesz ha ott maradsz? Gyűlölöd, oké... DE miért? Rendben megcsalt hazudott, de te írtad h gondoltad h vannak női, elhidegültél, nem feküdtél le vele.. évek óta így is látszatkapcsolatban éltek, mit számít még x idő? Addig eltart, nem halsz éhen, van hol aludnod, kereshetsz párt, tanulhatsz, stb.
2013. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gondolom kozhely, hogy egy ferfit a hasan es a f@rkan keresztul lehet megfogni.


Vacsorazni tud mashol, te pedig elengedted a farkat. Ezen felul ne csodalkozz, hogy mas no is szemet vetett ra. Persze a ferjednek is lehetett volna annyi esze, hogy nem babaz le mashol.


Szurkolok nektek, hogy nehogy ugy vegezzetek, mint az en rokonom. A ferj kivonta magat a forgalombol. A vagyon 2-3 ev alatt fel lett elve, aztan a no kenytelen volt elmenni dolgozni. Most meg sirankozik, hogy mikor tud majd nyugdijba menni, mert ugye kiesett 15 ev munkaviszony az eletebol.

Azt mar mondani sem akarom, hogy milyen ember lett a parja.


Ugyhogy szerintem szalljatok le mind a 2-en a magas lorol...

2013. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!