Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy nőnek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nőnek illik tartani azt a testsúlyt egy hosszú kapcsolatban, amennyi a megismerkedéskor volt?

Figyelt kérdés

Konkrétan mennyire durva, ha a nő 15 kg-al több, mint a megismerkedéskor (több mint 13 éve)? Szégyellheti a férje ezt mások előtt? Amúgy a férfi meg 35 kg-t hízott.

Most itt az egészségügyi részére nem kérek választ, azzal tisztában vagyok.


2013. jún. 25. 15:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
én 25 kg-t híztam, nyilván nem vagyok rá büszke, de nem ez volt a kérdés. A férjem nem szégyell a barátai előtt, büszkén mutat be nekik, inkább én vagyok, aki nem akar rá szégyent hozni. Az más kérdés, hogy az én szégyenem, hogy nem tudok lefogyni.
2013. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem illendőség kérdése. Természetes ,hogy fogsz felszedni az idő múlásával. A férfi meg legyen büszke a párjára, elvégre őt választotta.

Ámbátor megjegyezném, hogy a nagyfokú súlygyarapodás a kapcsolatban ált. vmi rosszat jelent, az emberek a kajába menekülnek sokszor, főleg a nők.

2013. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Semmi sem szavatolhatja, hogy megmarad a súly. Ha a nőnek illik akkor a férfinak is illik...
2013. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

A testsúly nem lehet egy kapcsolat alapja.


Egy nőnek illik igényesnek, csinosnak lennie, ennek viszont nem feltétele a súly. 70 kilósan is lehet valaki vonzó és 50 kilósan is lehet elhanyagolt és trampli.

2013. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

Nem csak egy nőnek, hanem egy férfinak is illene tartania HA hormonproblémák vagy egyéb betegségek nem indokolják a hízást. Persze 1-2 kiló mindenkinél felkúszik néha, de 15 meg 35? Ahhoz már durván zabálni kell.


A fent említett szituációban nyilván semmi joga a szintén lusta férjnek szégyellni a hízó feleségét, hiszen ő sem különb.


Viszont egy kapcsolatban úgy gondolom elvárható, hogy az ember tetszeni akarjon a társának, és ebbe az is beletartozik, hogy ne zabáljon annyit, hogy 20 kilók mennek fel.

2013. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
Most az igazságért nem értem mért kell lepontozni gratulálok az értelmiségnek
2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 yuda ***** válasza:
85%

Legtöbben nem vitatkoznának azzal, hogy a két nem közül, ki a szépség hordozója. :)

Bizonyára vannak jóképű ffi-ak, de mégis a nők azok, akik a szépséget képviselik. Emiatt szélesebb körben elterjedt számukra a kozmetikai ipar, szépségápolás...

Időnként ffi-ak is igénybe vesznek ilyet, de mégiscsak a nő a vonzóbb.


Ffi-aktól legtöbb nő mégsem a kívánatosságot várja el, főleg középkor után, mikor benő a fejük lágya, hanem hogy hűségesek legyenek, igazi támaszok az életben. Nőtől jobban elvárható, hogy házasság alatt se eresszen túlságosan ki, hiszen kívánatosnak kellene maradnia.

Ez egyébként legtöbb nő saját elvárása maga felé is.

Genetikeilag így van megszerkesztve.

Szóval, ha nem is fogalmaznám úgy, hogy szégyen, ha sokat hízik, de nem túl előnyös.

Egyébiránt 15 kiló nem a világvége. Pár hónap alatt, ha megvan az odaszánás:kis mozgás, diéta és lemegy. Fénylik mint hajdanában:)

Ha elfogadod?!

Sokszor a nasik beszüntetése, vagy esti falás már megoldás lehet.

2013. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően egy kapcsolatban, családban az ember felelős azért, hogy egészséges legyen, minél tovább.


Tehát nem esztétikai okból, hanem emiatt a felelősség miatt igenis törekedni kell a normál súlytartományon belül maradni.


Hogy 5 kilóval több vagy kevesebb, nem hiszem, hogy számít, nem is szabad, hogy hatással legyen a kapcsolatra. De tizenkilós hízásnál már jó oka van szólni a párnak, hogy megvédje az egészségét a párjának.

2013. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

A férfi 35-öt hízott? Na az nagyobb gáz!


Természetesen illik megtartani egy nőnek a megismerkedéskori megjelenését. 15-20 év után nem hízhat, nem őszülhet, és természetesen nem is ráncosodhat.


Ha mégis változás történt, akkor vidd vissza a guminőt az üzletbe.

2013. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő. Nem bántott még soha a férjem a kilóim miatt, inkább engem zavar és én nem szeretném, ha szégyenkezni kellene neki miattam. Amúgy nagyon jó a kapcsolatunk minden téren, azt sem mondanám, hogy úgy érzem nem tetszek neki. Magamnak nem tetszek, de most elhatároztam, hogy változtatok. Már a babánk is majdnem 1 éves, tudok mellette mozogni.

Amúgy a férjem 35 kilós hízása így kimondva/leírva lehet hogy soknak tűnik, de ő nagyon nagyon vékony volt, amikor megismerkedtünk, meg persze nagyon fiatalok is voltunk. Ő még szinte fejlődésben volt. Inkább azt lehet rá mondani, hogy jól megemberesedett. Szerintem rajta is "csak" 15 kiló súlyfölösleg van, de magas és ha ránézel egy magas 100 kilós férira nem tűnik kövérnek. Én viszont kövérnek nézek ki ezzel a plusz 15 kilóval.

2013. jún. 25. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!