Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy nőnek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nőnek illik tartani azt a testsúlyt egy hosszú kapcsolatban, amennyi a megismerkedéskor volt?

Figyelt kérdés

Konkrétan mennyire durva, ha a nő 15 kg-al több, mint a megismerkedéskor (több mint 13 éve)? Szégyellheti a férje ezt mások előtt? Amúgy a férfi meg 35 kg-t hízott.

Most itt az egészségügyi részére nem kérek választ, azzal tisztában vagyok.


2013. jún. 25. 15:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. arra a jelenetre emlékeztet, mikor kb. 170 cm/100 kg-s volt barátom rám nézett a tál marhapöri mögül és megjegyezte: "jól meghíztál, nagy a feneked" Akkor voltam én a 170 centimhez 56 kg. :D Jellemző! A férfi megférfiasodik, macisodik, a nő viszont tehenedik, bálnul. :D
2013. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha át lehetne csak úgy passzolni a súlyt elkérném a felét. Én sem tartom a megismerkedés kori súlyomat, 2,5év alatt kb 9kg-t fogytam... Ha ez így megy, elfogyok:(

(sajna egészséges vagyok testileg, csak lelkileg nem) és csak 3éve vagyunk házasok.

2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testsúly garantálná a boldogságot, a vékony nők és férfiak sosem válnának... :) És a kövér emberek kizárólag boldogtalan házasságban élnének és/vagy elválva.
2013. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire hihető, de az ő 35 kilós hízása nem annyira durva. Ha valaki most látja először biztos, hogy nem az jut róla eszébe, hogy kövér. Nyilván nem sovány, inkább átlagosnak néz ki. 19 évesen ismerkedtünk meg. Ő akkor elég kisfiús volt még, nem volt 70 kiló és kb. 185 cm. Ahogy "öregedtünk" elkezdett emberesedni. 85 kilóval tökéletes, atletikus alkata volt, még 90-el is nagyon jól nézett ki. Most kicsit több, mint 100 kiló (max. 105, de inkább 102-103). Van rajta 12-15 kiló fölösleg, de eloszlik a magas testalkatán. Nekem van egy csomó olyan 30-35 éves ismerősöm aki 100 kiló körül mozog. Nem olyan kirívóan sok ez. Kettőnk közül csak én nézek ki kövérnek, de megpróbálok ellene tenni.
2013. jún. 25. 16:23
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 (!) év alatt hiztam 15 kilót, most jobban tetszen neki,mint 3 éve,mert végre nem fél,hogy összetör,akkor 48 kiló voltam 170 centihez,most 63 körül,van mellem,fenekem végre.
2013. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
17es: mondom, hogy rendszeresen sportolok. nem tudnék 5 kilónál többet magamra szedni :)
2013. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megismert 48 kilós kákabél voltam(elég nehéz időszakom volt akkor). Mikor először összejöttünk 55-58 körül voltam. Mikor másodjára jöttünk össze olyan 63 körül. Azután egyre többet híztam, szégyenlem, de eljutottam 82 kilóra is... Sajnos nagyon hízékony vagyok, nem kellett zabáljak hozzá, elég volt, hogy elengedtem magam kicsit. Azóta lefgytam, most 66 vagyok, de szeretnék még lefogyni 60ra. A férjem ugynúgy imádott 82 kilósan, mint soványan, bár, nyilván csinosabban jobban tetszem neki. Szerintem magad miatt kell fogynod, ha nem vagy megelégedve, de biztos, hogy a házasság minőségét is javítja, ha csinos vagy.
2013. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%

Illik,nem illik,az évek során ,egy hosszú házasság alatt, gyerekszülések után felszaladhat jópár kg is.A problémát általában nem ez okozza egy jó házasságban,ill. nem szabadna,hogy ez problémát okozzon.

Az én férjem sose tett megjegyzést a súlyomra.

19 évesen még 52 kg voltam,mára 45 évesen vagyok 66.Így is szeret:)

2013. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, 16 voltam mikor megismerkedtem a barátommal, akkor a 170cmhez 70 kg voltam... Tavaly nyárra 96 kilósra hízlaltam magam... Nem szégyelt, de mondogatta, hogy azért már az egészségem rovására megy. Persze a környezetemben mindenki mondta, hogy ideje lenne fogyózni. Rájöttem, hogy igazuk volt- most 63 kiló vagyok... Szerintem, hacsak nincs betegsége, illene tartani azt a súlyt, amivel megismerkedtek. Örülök, hogy a párom kitartott mellettem kövéren is, így tudom, hogy valójában szeret :)
2013. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

mit szólnál hozzá ha a pasid, nem tisztálkodna, vagy mosna fogat?


na ugyanilyen igénytelenség az elhízás.

2013. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!