Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek elcsavarta a fejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek elcsavarta a fejét egy lány és nem tudom mit tegyek? Tanácstalan vagyok, megalázva érzem magam

Figyelt kérdés
8 év házasság és 2 közös gyerek után most úgy érzem, nincs tovább. Sosem csalt meg, legalábbis nem tudom róla elképzelni, nem bántott meg, nem volt rossz férj, mindenkinek dicsértem, de most egy alig 19 éves lány miatt minden önbecslésem elszállt, hazudott nekem, titkolózott. A lehető legmegalázóbb módon jöttem rá, az egyik barátunk felesége benyögte, hogy: "a te férjedet sem kerülik el a kiscsajok, ahogy hallottam". Kiderült, hogy az ő férjével tárgyalta ki a férjem a kis kalandját, a feleség meg nem akarta elmondani, de "megsajnált". A férjemtől választ vártam, bár reméltem, hogy ez az egész valami hülyeség. Azt mondta erre, hogy nem volt kaland, sőt semmi, csak összesodródtak a munkában(a férjem régóta dolgozik a szakmájában, főiskolai tanár barátai hívják előadásra, projektekhez, segít a diákoknak). Megbeszéltük, elhittem neki mindent, hogy csak be akarnak kavarni. Rá kb 2 hétre volt egy rendezvény, ahova elmentünk, ott volt a kislány is, bár én azt sem tudtam, kicsoda vagy kit kéne nézni, de levágtam a helyzetet, mikor elvonulva sutyorogtak 10 percig, aztán mikor a férjem látta, hogy megláttam, a feldúltan haza akart menni. Ekkor lett elegem számon kértem, hogy mondja már el, hogy kivel kavar a hátam mögött? Aztán bevallotta, hogy elkezdett érezni valamit, de "majd el fog múlni". Mondtam, hogy ilyen nincs, én mégis csendben tűrjem vagy mit vár? Nem tudom leínri, mit éreztem. Azóta visszahallottam olyanokat, hogy a lány kérleli, hogy hagyja ott a családját. Ezt is megkérdeztem a férjemtől, ő meg elismerte. Teljesen tönkretesz ez az egész, ezek után nem tudom, hogy megcsalt-e vagy le akar-e lépni vagy mit akar, nem hajlandó róla beszélni, elmegy 1-2 napokra inkább. Nem tudom mitévő legyek, biztos én is valamit elrontottam, megunt vagy fogalmam sincs, azt is megértem, hogy tetszik neki egy fiatal szép lány, de miért kell ehhez így viselkedni? Úgy érzem, hogy nem mondja ki, de majd egy nap jön haza és szépen elköltözik. Nem tudom miért csinálja ezt, miért nem hajlandó megbeszélni.
2013. jún. 26. 17:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%
Banyek...ne alázd meg magad még jobban. Azért nem akar veled beszélni mert szégyelli magát és inkább hárít. Nyugodtan kipakolhatod a cuccait, én azt tenném.
2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a történteket, pont a gyerekek miatt!

Ajánlom neked Nnőstényördög című filmet (Meryl Streep),.

Egy barátnőm megcsinálta, ami a zseniális filmben is van. Fogta a két gyereket, beállított az exférje és az új nője lakásába, átadta a gyerekeket, a cuccaikat éés elhúzott 3 hétre a szüleihez. Baromi neház volt neki, de bevált a taktika, mert az új kis nőt (21 éves volt) 2 hét alatt teljesen kikészítette a két gyerek és az apa is rájött, mit jelentett a nyugodt család.:)


A teljes film:

[link]

2013. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
A francba, nem jó a fim linkje. Hónapokig fent volt a youtubon, most meg nem találom sehol.:(
2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki privátban írt tanácsot, igyekszem válaszolni, de amit írnék, itt is leírom, mert tényleg nem derült ki, hogy régebben milyen volt a viszonyunk. Engem azért ért hidegzuhanyként, mert úgy érzem mindent megtettem amit eddig is és amiért elvett, normális körülmények közt élünk, támogatom abban, amit szeretne. Megszültem 2 gyereket, az egyik 5, a másik 1,5 éves, de a kicsivel nem maradtam itthon sokáig, szinte szülés óta dolgoztam itthon, most már el is járok pár hónapja, visszük magunkkal mindenhova, aktív életet élünk. Sosem mondta, hogy valami még kéne vagy hiányzik, szeretgetett, megdicsért, egy normális férfinak hittem aki imádja a családját, sosem volt egy nőcsábász típus..

most meg ez történt és válaszok nélkül maradtam, abszolút nem értem de teljesen elkeserít.

2013. jún. 26. 18:38
 15/33 belbolyhocska ***** válasza:
52%
Az érzelmi megcsalás rosszabb, mint a fizikai, de ha a kettő együtt jön... :( El sem tudom képzelni mit érzel. Mindenesetre ülj le a férjeddel, hogy hajlandó-e tenni a kapcsolatotokért, vagy menni akar? Ha hajlandó tenni, legyetek olyanok, mint az első pár hónapban. Lehet, hogy csak az hiányzik neki. Legyél olyan, mint régen, akibe beleszeretett. :) Nagyon szurkolok, hogy visszaszerezd! 8 év az 8 év. Valamiért összekötötte veled az életét, összetartoztok. Remélem, együtt is maradtok, békességben, boldogságban. Kitartás Drága!
2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ezek után nem lenne hozzá gusztusom. Menjen a kiscsajhoz, majd ha ott lesznek velük a gyerekek, akkor rájön, hogy ez mégsem olyan nagy buli. Férjed meg két szék között a padlóra kerül!
2013. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem olyan rózsaszínű mit amit leírt valaki fentebb,felesleges most h áltasd magad,csak magadnak ártasz.Inkább hideg fejjel gondolkozz.
2013. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte, hány évesek vagyunk: én 38, ő 37

Arra is gondoltam, felkeresem a lányt, mert nem tűnt tipikus libának és legalább megtudnám, hogy mi az igazság. De nem vagyok benne biztos, hogy nem égnék le. Az viszont őszintén érdekelne,h a a férjem elmondaná, mégis hogy tervezi ezt az egészet? Gondolja, hogy pont egy tizenéves lánynak ara van szüksége, hogy egy elvált pasihoz hetente járjanak a gyerekei, fizesse a gyerektartás? Vagy talán a lány úgy gondolta, hogy 0 felelősség nélkül megkap házas embert. Nem tudom elképzelni őszintén

2013. jún. 26. 18:53
 19/33 anonim ***** válasza:
47%
Vigyázz mert nagyon okos lehet a kis csaj ha egy közel 40 éves pasit meg tudott bolondítani.Gondolom látta milyen rendes,férfi pénze is van,hát rá mart.Eszes lehet.
2013. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
31%
Én mondjuk ott helyben felpofoztam volna azt a lányt,és nem duzzogva ki sunnyogtam volna.Intézkedtem volna h felelősséget vállaljon a tetteiért.Én minimum zaklatnám,úgy finoman hogy az nekem édes is legyen a kis szukát.
2013. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!