Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek elcsavarta a fejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek elcsavarta a fejét egy lány és nem tudom mit tegyek? Tanácstalan vagyok, megalázva érzem magam

Figyelt kérdés
8 év házasság és 2 közös gyerek után most úgy érzem, nincs tovább. Sosem csalt meg, legalábbis nem tudom róla elképzelni, nem bántott meg, nem volt rossz férj, mindenkinek dicsértem, de most egy alig 19 éves lány miatt minden önbecslésem elszállt, hazudott nekem, titkolózott. A lehető legmegalázóbb módon jöttem rá, az egyik barátunk felesége benyögte, hogy: "a te férjedet sem kerülik el a kiscsajok, ahogy hallottam". Kiderült, hogy az ő férjével tárgyalta ki a férjem a kis kalandját, a feleség meg nem akarta elmondani, de "megsajnált". A férjemtől választ vártam, bár reméltem, hogy ez az egész valami hülyeség. Azt mondta erre, hogy nem volt kaland, sőt semmi, csak összesodródtak a munkában(a férjem régóta dolgozik a szakmájában, főiskolai tanár barátai hívják előadásra, projektekhez, segít a diákoknak). Megbeszéltük, elhittem neki mindent, hogy csak be akarnak kavarni. Rá kb 2 hétre volt egy rendezvény, ahova elmentünk, ott volt a kislány is, bár én azt sem tudtam, kicsoda vagy kit kéne nézni, de levágtam a helyzetet, mikor elvonulva sutyorogtak 10 percig, aztán mikor a férjem látta, hogy megláttam, a feldúltan haza akart menni. Ekkor lett elegem számon kértem, hogy mondja már el, hogy kivel kavar a hátam mögött? Aztán bevallotta, hogy elkezdett érezni valamit, de "majd el fog múlni". Mondtam, hogy ilyen nincs, én mégis csendben tűrjem vagy mit vár? Nem tudom leínri, mit éreztem. Azóta visszahallottam olyanokat, hogy a lány kérleli, hogy hagyja ott a családját. Ezt is megkérdeztem a férjemtől, ő meg elismerte. Teljesen tönkretesz ez az egész, ezek után nem tudom, hogy megcsalt-e vagy le akar-e lépni vagy mit akar, nem hajlandó róla beszélni, elmegy 1-2 napokra inkább. Nem tudom mitévő legyek, biztos én is valamit elrontottam, megunt vagy fogalmam sincs, azt is megértem, hogy tetszik neki egy fiatal szép lány, de miért kell ehhez így viselkedni? Úgy érzem, hogy nem mondja ki, de majd egy nap jön haza és szépen elköltözik. Nem tudom miért csinálja ezt, miért nem hajlandó megbeszélni.
2013. jún. 26. 17:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nem szabad lebecsülni a fiatal lányokat. Ha egy férfi belebolondul egy friss, romlatlan, fiatal lányba, úgy érzi mellette visszakaphatná a szabadságát, a régi életéből egy darabkát, mert a csaj még pár évig nem szülne és maradna a szórakozás, az utazgatások, a titkolózás izgalmai, meg a szexmaratonok. A csaj érezteti vele, hogy férfi, hogy még mindig képes hódítani, stb. Na ilyenkor nincs az a gyönyörűséges kiscsalád, ami visszatartaná a férfit. Egy pasi addig fiatal, amíg fiatal lányoknak tetszik.

Kérdező, nem függsz anyagilag a férjedtől, hagyd el, ha maradt még benned egy csepp tartás.

2013. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Még te vársz rá, hogy most mit akar vagy mi lesz. Hagyd el mert csak mégjobban megalázod magad...
2013. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Na, kidobtad már a férjed?
2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!