Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme a házasságnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a házasságnak ha egyszer el kell temetnünk szerettünket? :' (

Figyelt kérdés
Ma volt a nagymamám temetése. Apámat és nagyapámat nagyon sajnáltam amikor ott álltak és nézték a halottat (nagyapám feleségét). Akkor én is majdnem elsírtam magamat, de nem azért, mert meghalt a nagymamám, hanem azért, mert beleképzeltem magamat a nagyapám helyzetébe. Elképzeltem, hogy boldog párkapcsolatban, később esetleg házasságban élek az adott lánnyal (konkrét személyre gondoltam akit nagyon szeretek, bár távol van tőlem), és a boldog élet végén én is ott állok a sírja előtt ami még le sincs fedve, és nézem a halott szerelmemet aki már sosem fog átölelni, nem fogja mondani, hogy szeret és nem fog megvigasztalni ha szomorú vagyok. Én is át fogom ezt élni (még ha nem az adott lánnyal is ha netán úgy alakul a jövő, de mással biztosan), és előre rettegek. Kezdem azt hinni, hogy a fájdalom elkerülése érdekében nem kéne belekezdeni kapcsolatba. Ti hogy vagytok ezzel? 15/f

2013. jún. 28. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
akárhány temetésen voltam mindig éreztem így én is. először én is azt hittem hogy egy önző gonosz érzés,hogy nem a halottat hanem magad akarod a középpontba helyezni de mondták sokan hogy ez normális jelenség/érzés ilyen eseményeken
2013. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Van egy morbid hírem: általában a nők élnek tovább. Mindenesetre teljesen megértelek. Én is rettegek ettől. De attól is rettegek, hogy a férjemet hagyjam hátra egyedül. Egyik rosszabb, mint a másik. Remélem gyors szívroham visz el, és nem lesz időm gondolkodni ilyesmin...
2013. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jut időnként,hogy bírnám ki ha a férjemmel történne valami,de attól még eszembe sem jutott volna az,hogy ne menjek hozz,vagy szakítsak meg minden kapcsolatot vele,mert mi van ha elveszítem.Ez sajnos benne van a pakliba,a halál hozzátartozik az élethez.A férjem 2 héten belül vesztette el az apját és a nagyapját.Szörnyű időszak volt nekik,de nem hinném,hogy a nagymama és az anyósom egy pillanatig is bánták volna,hogy megházasodtak,és nagymama,hogy szült 2 fiút akik közül az egyiket eltemette.Nem arra kell gondolni,hogy mi lesz ha elveszítem,arra kell gondolni,hogy milyen jó lesz nekünk amíg együtt élünk.
2013. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Tudod te még nagyon gyerek vagy így sok olyan dolog van amit nem érthetsz meg. Ha idősebb leszel akkor majd ezekre a kérdésekre magad is megtudod a választ. Az élet tele van szép dolgokkal amik egyszer sajnos véget érnek. Ilyen a szerelem is. Hidd el még nagyon sok minden fog történni veled addig amíg az a pillanat amiről beszélsz eljön. Élvezd az életet a barátokat a szerelmet és ne aggódj semmin. Mindek amit a sors kiszabott ránk nem kerülhessük el. S ha majd eljön az a perc mikor búcsúzni kell ha majd ott állsz tudni fogod hogy megérte, mert igen fájni fog de az emlékeket senki és semmi nem veheti el tőlled.
2013. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!