Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem folyton azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem folyton azzal nyaggat, hogy érzéketlen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sose szerettem kimutatni az érzéseimet, ritkán beszélek róluk és lelkileg elég kemény vagyok, nagyon kevés dolog hat meg. Nem szoktam csak úgy bújni, nyálaskodni és ez zavarja a feleségemet. Szoktam éreztetni vele, hogy szeretem de nem viszem túlzásba, azt hiszem ez hiányzik neki. Én viszont nem tudok úgy viselkedni ahogy ő akarja mert rosszul érezném magam úgy. Mit tegyek?
2013. jún. 29. 08:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is belefér annyi,hogy egy nap egyszer megsimítod a haját,megdícséred,vagy odabújsz hozzá pár másodpercre.Ha belegondolsz,nem olyan nagy dolgok ezek,és mégis sokat jelentenek a másiknak.

Magamról tudom,milyen jól tud esni egy picike kedvesség is,a barátom hasonló típus,mint te,de igyekszik.Szerintem érdemes megtanulnod kicsit jobban kimutatni az érzéseidet.Nem nyálas gesztusokra gondolok,csak apróságokra.

2013. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg, hogy szeretné e ha többet törődnél vele. Akarmit is mond te csak menny oda, öleld meg és sugd a fülébe, hogy "neharagudj rám, hogy ilyen vagyok... szeretlek"


Látni fogod rajta, hogy jól esik neki. Egy nőnek ez kell és ha férfi vagy barátom, akkor ezt meg is adod neki.


Ha ott is hagyod, lehet ebből megint probléma lesz, de próbálkozz előbb a mostani helyeten javítani.

2013. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szereted erőltesd meg magad, és öleld át tudatosan naponta többször. Nők ilyen dolgok hiánya miatt képesek akár elhagyni is a férjüket. Mondjuk ha eddig is ilyen voltál, az ő hibája, hogy nem vette észre.
2013. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!