Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel kezdünk elhidegüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel kezdünk elhidegülni egymástól és úgy érzem tehetetlen vagyok. Hogyan tudnék javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés

Ő dolgozik, én még itthon vagyok GYED-en. Ha hazajön, próbálok sokat foglalkozni vele, de neki ez nem elég. Azt mondja, hiányoznak neki a közös programok, de ha szervezek valamit, akkor a legtöbbször az utolsó pillanatban kibúvót talál. Ha valami otthoni programot csinálok, akkor az a baj, hogy túl fáradt. Szerinte csak nekem kellene változtatnom, szerintem neki is, de ezt megbeszélni sem hajlandó.

Eljutottunk odáig, hogy már gyömörgörccsel várom haza és nem hogy örülnék, hogy hazaér, inkább idegesít. Félek, hogy nagyon nem lesz ennek így jó vége.


2013. júl. 5. 09:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én a ráérő időmben a házat újítom fel. A nagyszüleimé volt és ők nagyjából 40 éve újították föl. Én az utóbbi 3 évben apránként haladva megcsináltam már a nagyját, de még van vele munka bőven.
2013. júl. 5. 10:23
 12/19 anonim ***** válasza:
A férjed pont úgy viselkedik, mint egy duzzogó óvodás, akinek sosem jó az, ami van...
2013. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondja hiányoznak a programok, de ha szervezel valamit az mégsem jó. És ő szervez valamit? Hogy olyan program legyen, amit ő akar, ő szeret? Ja, hogy nem??
2013. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
a megoldás a napnál is világosabb: sajnos a férjed éretlen volt még, amikor családot alapítottatok. Most jött el az idő, hogy ez visszaüt. eddig tartotta magát valamennyire, gondolom, de már elege van a monoton hétköznapokból, a visító kölykökből. Ne haragudj, nem bántani akarlak, mert borzalmas helyzetben vagy. ugyanis a nyakamat merem tenni rá, hogy előbb-utóbb el is fogtok válni.
2013. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Közös programként lehetne:

1. szervezz meg egy bográcsozást, hívd el nyugodtan az ő haverjait is rá

2. letöltötök egy filmet, és kettesben moziztok otthon. Készíts elé sört mellé + popcorn-t. Rajtatok múlik, hogy végződik az éjszaka.

3. Meccsnézés közösen (vagy ha a focit nem szereted, akkor olyan sportközvetítés, amit te is szeretsz)

4. Pub-ba sem megy el veled?

5. Vacsi kettesben, bor, és hallgasd végig, mi volt a melóhelyén.


Egyébként kérdezd meg tőle, milyen programokat szeretne? Mire vágyik?

Emellett én a helyedben visszamennék dolgozni, hogy ne érezze úgy, te kiszolgáltatott vagy neki. Érdekessé tesz az is egy nőt, ha nem csak egész nap otthon van. Akkor már vannak vetélytársak is. :)

Valamint ha te délutánonként felújítgatsz (becsülendő egy nőtől!), attól még csinosan fogadod ugye, és nem mindig a festőszerkódban?

2013. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a 14-essel értek egyet. Szeritenm is nem nőtt fel a feladathoz, téged sem szeret annyira, mint hinné, mint amennyire akarja hinni.
2013. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Megint egy újabb nő, aki egy remek férjet választott.


Olyat, aki a 2. évfordulót is elfelejti, és a neki szervezett wellnessről hazamegy a haverokhoz. Páros lábbal rúgnám ki az ilyen pasit.

Gondolod végig, van értelme küzdened egy ilyen kapcsolatért, egyedül? Gyomorgöccsel várod haza, és idegesít. Minek az egész akkor? A gyerekek miatt? Ez nekik se jó. Hogy ne legyél egyedül? Tarts macskát, az legalább kedves és szeret.

Ha jól értem a ház a te örökséged. Én simán összepakolnám a férj cuccait, mire hazaér a munkából. Még az is lehet, hogy ettől végre észbe kap, és tesz ő is valamit a kapcsolatotokért.

2013. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó minden szavával egyetértek. Mi az, hogy hazamegy egy wellness hetvegerol? Amellett, hogy bunkosag meg pénzkidobás is. Én ultimátumot adnék neki. Egyébként nem lehet, hogy van valakije?
2013. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ekkora lúzernek senkije sincs. Csak a felesége. De az is minek?
2013. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!