Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy működik a közös kassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a közös kassza amikor a nő otthon van a gyerekkel vagy valamelyik fél munkanélküli? Nálatok hogy van, akik külön kasszán vagytok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 08:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a te álláspontod is érthető. Mint mondtam, örülök annak, hogy én találtam egy olyan nőt, aki úgy gondolkodik, mint én. És munkanélküliség esetén mi sem hagyjuk egymást cserben nyílván, fizetünk egymás helyett, ha kell, de csak és kizárólag ilyen helyzetekben. Nekem nem a normálisan költekező nőkkel van bajom, hanem avval, hogyha van egy nő, aki relatív keveset keres, és amint kapcsolata van, azonnal jóval többet enged meg magának, mint amúgy. Nekem ez az ami nem szimpatikus. Mert itt nem arról van szó hogy elmegy fodrászhoz vagy kozmetikába, vesz egy új cipőt, stb, ezzel nincsen baj, addig amíg nem az én pénzemből teszi mindezt.
2013. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk közös a kassza, de tudok olyanokról, akiknél külön van és ők is jól megvannak. Nincs ebben semmi, kinek így jó, kinek úgy.
2013. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

mi külön kasszán vagyunk, de nem véresen szigorú szabályokkal.

természetesen ha egyikünk nagy kakiban van, a másik nem hagyja ott.

bár én azt tanultam otthon, h épeszű ember féltesz egy kis pénzt minden hónapban a megtakarításába, hogyha beütne a krach, akkor legyen mihez nyúlnia.


nos, nő vagyok, nem keresek csillagászati összegeket, a párom azért jobban meg van fizetve mint én, mégsem kardoskodtam soha a közös kassza mellett. a saját kis luxusaimat magamnak fizetem. ha épp nem telik rá, akkor nem húzom le a másikat arcátlan módon. éhezni, fázni természetesen nem hagyná egyikünk sem a másikat :)


ha lesz gyerekünk, akkor is működni fog ez a mostani felállás, tudunk racionálisan gondolkodni ha pénzről van szó. GYESre eszem ágában nem lenne szülni, és GYED után sem vakargatnám otthon 28e ft-ért.

2013. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%

21-es:

"ezzel nincsen baj, addig amíg nem az én pénzemből teszi mindezt."

Te is jó nagy bunkó lehetsz... Szerinted akkor az rendben van, hogy pl. a milliókat kereső férj BMW-vel szaladgál, a munkanélküli feleség meg jár a tízéves rongyaiban, mert a segélyből nem telik új ruhára...

2013. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A 21-essel én beszéltem ezekről, és írtam, hogy nem ítélem el, erre beír egy szintén 83%-os egy elítélő szöveget :D Nem vagyok meghasonlott személyiség, nem én írtam, mielőtt ebből vita robbanna ki.
2013. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!