Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan másnál is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan másnál is, hogy egyszercsak betelt a pohár?

Figyelt kérdés
Éa a házastárs hirtelen nem értette, hogy mit követettt el, amitől otthagyták? Mert csak gyűlt, gyűlt a sérelem, és egyszer elég volt?
2013. júl. 8. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért szoktunk néha veszekedni.....

Ezért nem válunk.Meg kelll beszélni a dolgokat.Mi már 15 éve együtt vagyunk. :)

2013. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, de most lesz! Megbeszélni, tudom. De vele nem lehet és ma-holnap telik be a pohár. Pár milliliter híja...

24/N

2013. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt párkapcsolatomban. Szóltam, jeleztem, hogy probléma van, beszéljük meg. Erre ő nem volt vevő, szerinte nem volt gond. aztán meg pislogott, amikor otthagytam a fenébe.
2013. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak lett most elege, itt hagyott, pedig ha elmondja mi baja van, megbeszélhettük volna, és változtattam volna. Nem akarta, egy új nőt felszedni rögtön könnyebb volt..:(
2013. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éppen most. Annyi különbséggel, hogy az emberem nem értetlenkedik, hanem magasról tojik rá.
2013. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem kezet foghatunk 5-ös! Meg sajna 4-essel is együtt tudok érezni!:( 2 in 1.

Nálam pedig kitartóbb,vagy hasonlóan kitartó ember (nem felvágásból) de kevés van ez tény. Kitartás Csajok!

2013. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Beszéltünk róla? Igen. Megígérte, hogy változtat? Igen. Tett is valamit ezért? Nem!

2013. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. Mikor kitört akkor ráömlesztettem egyszerre mindent.. A reakció annyi volt: "Én ilyen vagyok.. Ne kiabálj velem.."
2013. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyem.Hónapokig próbáltam elmondani mi bajom,de nem érdekelte,nem fogta fel,nem tett semmit az igérgetésen kivül.Aztán lesett amikor megmondtam hogy ennyi volt,nics több igérgetés,összepakoltam a cuccát,és kitettem,mehetett vissza az anyjához.
2013. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bár nem örülök, hogy másnak is rossz, legalább megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül. Nem beszéltünk egy hétig a párommal - ma elkezdtünk, de nem látok változást...
2013. júl. 9. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!