Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan másnál is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan másnál is, hogy egyszercsak betelt a pohár?

Figyelt kérdés
Éa a házastárs hirtelen nem értette, hogy mit követettt el, amitől otthagyták? Mert csak gyűlt, gyűlt a sérelem, és egyszer elég volt?
2013. júl. 8. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, mondjátok már meg, hogy a pasik miért ilyenek? Semmit nem képesek tenni a kapcsolatért. Várnák, hogy majd mi megoldjuk, megbékélünk, és a kisujjukat sem kell mozdítaniuk. Ennyire nem vagyunk fontosak számukra, hogy kicsit tegyenek ők is valamit a kapcsolatért?
2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Kedves 11-es Én azt nem tudom,hogy mit kéne tenni (igen megintcsak Nekünk Nőknek) azért,hogy rájöjjenek,hogy valójában mennyire fontosak és értékesek is vagyunk Nekik!??? Mi az,ami igenis kihozná Belőlük a tenni akarást,mi!!??
2013. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van... Csak nem a férjem hibájából. Együtt lakunk a sógornőmmel meg a nagyanyjukkal... :S A ház közös. Van már egy lassan 2 éves lányunk, de folyamatosan piszkálják, főleg mióta kiderült, hogy érkezik a kistesó. Gratulálni is luxus volt... Az örökségükből származó edénykészleteket eldugta, hogy ne tudjam használni. Már most jelezte, hogy télire nem tud fát venni, így a miénket fogja eltüzelni... Szerinted?!

Nagyon gondolkoztam rajta, hogy itt hagyok mindent (kivéve a lányunkat meg a saját cuccomat), oszt oldják meg.

2013. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

21:23

Az a baj, hogyha mi kidobjuk őket, akkor rögtön találnak mást. Ha ez nem így lenne, mert negyed annyi csaj lenne, mint pasi, akkor biztos vagyok benne, hogy harcolnának értünk.

2013. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es! Hozzám írtál,igen ez jó!:) Télleg ez van.:(

Másik kérdésem,hogy Nekünk mikor telik már be a pohár?:) Mert igazából megszámolni sem tudom,hányszor éreztem már ezt (ma is elég intenzíven) mégis Mi Nők képesek vagyunk kimerni abból a pohárból,hogy férjen bele még....

2013. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!