Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elegem van ebböl a hideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van ebböl a hideg hangulatból HOGY A VIHARBA EMELKEDJEK EMELKEDJÜNK FELÜL?

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom leírni


kb 1 hónapja csúnyán összevesztem a férjemmel ö összepakolta a cuccomat és ki akart tenni a két gyermekemmel együtt a házából. félidegelte magát majd lehiggadt de bennem ez olyan rémületet váltott ki hogy anyut felhivtam jöjjön el értünk mert bekattant a férjem


pár órára rá a férjem lehiggadt mindent elmondott mi bántja mit kellene csinálnom

stb stb

ugy döntöttem ha anyu eljön értünk 3 napja elmegyünk kicsit gondolkozzon el a férjem a dolgokon. Anyu eljött na de ugy felspanolta anyu magát hogy azonnal beszélnio akart a férjemmel hogy azért álljon meg a menet igy nem lehet viselkedni ahogy ö megtette velem szembe. erre sajnos a párom ajtót mutatott lehet kifelé menni az ö házába senki ne mondja meg hogy neki hogy kell viselkednie. erre anyu beült a kocsiba és kérte menjünk vele a férjem meg a másik oldalon maradjunk beszéljük meg.

maradtam megbeszéltünk kezd kitisztulni az ég képletesen szolva de teljes mértékbe megromlott anyu és a férjem közti kapcsolat ugy hogy már nem is beszélnek. anyu ma meglátogatott minket am férjem házába de be se akart menni nekünk kelett kimenni a kocsiba beszélgetni mert nem akart bejönni. Elegem van ebböl szertném ha ujra minden a régi lenne. mit tegyek hogy végre visszazökkenjen minden a régi kerékvágásába?


2013. júl. 15. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Ultesd le mind a 2.-õt és próbáld meg kibékiteni õket. Kérjenek egymástól bocsánatot.
2013. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Sok mindent nem tudsz tenni azon kivül, hogy vársz, mire esetleg megnyugszik a helyzet.


De nagyrészt a te hibád - nem kellett volna azonnal anyukának panaszkodni, elvégre ö kivülálló.


Másrészt anyukád is hibázott, mert neki semmi beleszólása abba, hogy te milyen módon oldatok meg a problémákat egymás között. TÉGED esetleg leszidhatna, mert a gyereke vagy, de a férjed neki nem gyereke.


Elsö menetben a férjeddel kellene KETTÖTÖK kapcsolatát rendbetenni és anyukád maradjon ki belöle. Ha már ti eldöntöttétek, hogy hogyan folytatjátok, akkor ezután anyukád kérhetne bocsánatot a férjedtöl, amiért bele akart szólni a kapcsatotokba, meg a férjednek meg adta meg azt a tiszteletet, ami neki jár.


De ehhez mindenképpen idö kell.

2013. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én valahol anyukádat is megértem, ha a gyerekemet meg a két unokámat kidobná a vőm, utána és is tüzet okádnék... Ezt sajnos másképp nem lehet megoldani, csak ha kulturáltan megbeszélitek. Ehhez ugye az kell, hogy egyáltalán bemenjen, ezt próbáld meg elérni. Utána meg kellene próbálni megbeszélni úgy, hogy közben ne essetek egymásnak. Lényeg a higgadtság mindkét fél részéről! Tedd meg, amit tudsz, de ez három emberen múlik...
2013. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm azon leszek hogy végre csend és nyugalom vegyen minket körül megnt
2013. júl. 15. 12:59
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Először is halvány lila fogalmunk sincs arról,hogy a férjednél mireföl telt be ennyire a pohár.


Az ember azért ennyi idő után,hogy így kitörjön valamiknek nagyon fel kell gyülemlenie.


De a te beírásodból én egyáltalán nem azt érzem,hogy önvizsgálatot tartanál és változtatni akarnál Te Magad hozzáállásán.


Most is az a legnagyobb gondod,hogy anyád bejön e vagy sem.

A történtekből ítélve nem ez volt a férjed kiborulásának az oka,hiszen az összecsomagolás előbb volt,talán azon kéne elgondolkodnod inkább,mint az anyádon,aki pedig ebbe ne szóljon bele!

2013. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ok nem fekszem le vele minden nap (banális ok)
2013. júl. 15. 13:01
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Van egy olyan gyanúm,hogy inkább nem minden nap,hanem alig.


Ha a férfi akar,akkor azt nehezen viseli.

2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél anyáddal 3 napra, mondva férjednek, hogy gondolkozzon, majd utána megbeszélitek a dolgokat? De az, hogy kivágott a gyerekekkel együtt mint macskát sz-rni azt neked is meg kell emésztened.
2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A gyerekek közösek?
2013. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

igen természetese.


és nem alig hanem minden nap

és is nehezen emésztem meg de felül tudtam emelkedni ezen tiszta lappal inditani de szeretném ha békesség lenne anyu és é a férjem közt is

2013. júl. 15. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!