Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg papucs lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg papucs lennék?

Figyelt kérdés

A feleségem 9 hónapja szült egy gyönyörű kissrácot Nekem. :) Sajna elég rossz alvó a baba és majdnem minden este fel kell hozzá még kelni 2-3 óránként. Mivel az asszony már totálisan ki van merülve, átvettem Tőle a házi munka nagy részét. Szó nélkül mosok, mosogatok, takarítok, ablakot pucolok, meg minden mást, amit eddig ö csinált. Mondjuk a fürdő, WC takarítást eddig is Én csináltam (mert nem bírja a domestos-t és egyéb fertőtlenítőt a bőre).

Egy kollégám szerint ezáltal papuccsá váltam, mert olyan dolgokat csinálok, ami nem az Én dolgom lenne. Én nem úgy érzem, hanem inkább, hogy segítek a feleségemnek, leveszem a sok gondot a válláról. Az Én életem ugyanúgy meg van, vagyok a gyerekekkel, ülök a gép előtt is (elég sokat játszottam régen, és megmaradt ez a szenvedélyem), befekszünk anyával filmet nézni...stb.

Ti ezt hogy látjátok, tényleg papucs lettem? :D



2013. júl. 16. 09:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

istenem

összetenném a két kezem ha ilyen párom lenne :-)


nem vagy papucs

én úgy gondoltam mindig is h a pasinak is kellene azért besegítenie a házimunkába/gyereknevelésben, nem csak a pénzt haza adni

2013. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem,nem vagy az.Normális férj vagy,aki észreveszi,hogy a feleségének szüksége van a segítségre.Meg fogja hálálni neked,az tuti:)
2013. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
Papucs nem vagy. Ha nektek így kényelmes, akkor csináljátok így. De arra azért figyelj, hogy munka mellett ne neked kelljen mindent megcsinálni otthon is, mert azért az nem lenne fair, hogy a feleséged otthon van a gyerekkel és mellette nem tud semmit sem csinálni.
2013. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem papucs, hanem kamukérdés:)
2013. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
A melltartóját még nem kezdted el hordani?
2013. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
De édes!! :) nem vagy egyáltalán papucs! csak segítesz a feleségednek, mert szereted és ez így van rendjén! :))
2013. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Jaj Istenem a kedves kollégák... Szerintem egyáltalán nem vagy papucs. Ez csak egy átmeneti állapot, amíg a baba kicsi addig tart. Bizonyára a feleséged nagyon boldog, hogy ilyen férje van. A kollégádé már kevésbé lehet az.. Mindegyik anyuka nagyon boldog attól, ha a férje mellette áll ebben a nehéz időszakban !

Egyébként az én férjemet is szekálják, mert ő meg éjszaka segít nekem felkelni a babához. Én is kelek hozzá, de ő is segít. A mi babánk is ugyan ennyi idős.

2013. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem köszi! Nem hordom... :)

Csupán annyi a helyzet, hogy este alig alszik-4 órát, nappal egyáltalán nem alszik, mert a törpe se nagyon erőlteti meg magát. Fél órákat alszik, aztán 2-3 órát jön-megy a lakásban.

Aztán hazaérek délután, kaja, játszok egyet a gyerekekkel, beülök 2-3 órát játszani, este 8 után meg takarítás, hogy másnap ugyanúgy rendezett lakásba ébredjünk. Főzni nem főzök, sose várta el Tőlem, sokszor még segítséget se kér. Inkább magamtól nekiállok, minthogy kifulladjon az asszony.

2013. júl. 16. 09:55
 9/30 anonim ***** válasza:
37%

Úgy látom, nem vagy papucs, sőt! egy glóriát is látok a fejed felett!! :))

[link]

2013. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem lettél papucs. Jó férj lettél, és maradj ilyen! A kollégádnak meg mond meg, hogy egy hétre cseréljen az asszonnyal, és megtudja.


Nekünk még nincs gyerek, de elég sokat dolgozunk. Az én párom is elmosogat, letörölget, porszívózik, ablakot takarít (főleg mert tériszonyom van a 3. emeleten kiállni az ablakba). Az enyém a mosás, a fürdő a WC a konyha, és ha időm engedi, a főzés.

Mellékesen megjegyezném, gumikesztyűben is lehet takarítani. Sőt kell, még ha nem is allergiás az ember, mert majd lesz.


Az emberek többsége - nők is - abban a tévhitben élnek, hogy az ember dolgozik, az asszony mos, főz, takarít, gyereket nevel. Csak éppen azt nem veszik észre, hogy a mai világban a nő is dolgozik. Persze a ti esetetekben most nem. De régen azért a nagyszülők sokkal többet tudtak segíteni. Fel kell fogni, hogy a gyermeknek is kiegyensúlyozott szülőkre van szüksége, nem egy lestrapált anyára, és egy nemtörődöm apára.

2013. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!