Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg papucs lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg papucs lennék?

Figyelt kérdés

A feleségem 9 hónapja szült egy gyönyörű kissrácot Nekem. :) Sajna elég rossz alvó a baba és majdnem minden este fel kell hozzá még kelni 2-3 óránként. Mivel az asszony már totálisan ki van merülve, átvettem Tőle a házi munka nagy részét. Szó nélkül mosok, mosogatok, takarítok, ablakot pucolok, meg minden mást, amit eddig ö csinált. Mondjuk a fürdő, WC takarítást eddig is Én csináltam (mert nem bírja a domestos-t és egyéb fertőtlenítőt a bőre).

Egy kollégám szerint ezáltal papuccsá váltam, mert olyan dolgokat csinálok, ami nem az Én dolgom lenne. Én nem úgy érzem, hanem inkább, hogy segítek a feleségemnek, leveszem a sok gondot a válláról. Az Én életem ugyanúgy meg van, vagyok a gyerekekkel, ülök a gép előtt is (elég sokat játszottam régen, és megmaradt ez a szenvedélyem), befekszünk anyával filmet nézni...stb.

Ti ezt hogy látjátok, tényleg papucs lettem? :D



2013. júl. 16. 09:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy az, viszont a kedves kollega ezzel a hozzáállással ugyanebben a szituban már arról panaszkodna neked, h nem szexel vele az asszony, mert folyton fáradt, annyi esze nem lenne, h besegítsen neki.
2013. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Azért nem kell glóriázni, meg ilyenek. É3tlagos férj vagyok. Vannak Nálunk is balhék, vannak veszekedések, ajtócsapkodások, de akkor is oda vagyok érte.

Ugyanúgy játszok a gépen 2-3 órákat, hétvégente előfordul, hogy többet is, ezzel is Tőlük veszem el az időt. (Na jó, hétvégén sokszor ott alszik mellettem a törpe, addig anya is alszik a hálószobában.)

Semmivel sem vagyok jobb, mint más hasonló korú férj, csupán csak szeretem a nőt, akit elvettem.

2013. júl. 16. 10:04
 13/30 anonim ***** válasza:
59%
Kollégád egy hímsovoniszta kis p.cs. Olyan NINCS, hogy vmi csak és kizárólag női munka lenne, és csakis közös megegyezés dönt arról, hogy épp ki mit csinál. Ebben az esetben még logikus és teljesen érthető is a felállás, nyilván egy jó alvó gyerkőcnél más lenne a helyzet. Amíg a feleséged nem parancsolgat neked, és te szívesen csinálod a dolgot, és nem szalutálva ugrasz minden füttyentésre :D, addig nem vagy papucs.
2013. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%

Miután itt csak a munkanélküli kismamák posztolgatnak, ezért elég egyoldalú a válaszadók véleménye. Szerintem tedd fel a kérdést egy műszaki topikban és mindjárt nem lesz ilyen egyértelmű a dolog. :)


Persze, ha direkt az volt a lényeg, hogy megerősítést nyerj magukrahagyott szegényszerencsétlen kismamáktól, akkor jó helyen tetted fel a kérdést :)

2013. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, közel sem vagyok kismama, sem magára hagyott :D
2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%

Én sem vagyok munkanélküli kismama. :))

A kollega egy bunkó, a kérdező pedig egy nagyon rendes, figyelmes férj, ennyi. Maradj ilyen!

2013. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
Adja az ég, hogy az én leendő férjem is ilyen legyen!:) *-*
2013. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
re#14 én sem vagyok mn kismama, egy műszaki topikban is azt írtam volna, amit a 9-ben, és vérig vagyok sértve, hogy lepontyozták a kis poénomat. Nem érdemes megszólalnom.
2013. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedves vagy, és úgymond minden nő álma! Ha a baba már nemcsak anyatejet eszik, akkor etetést is átvállalhatsz és nem kell annyit takarítanod :D De ezt csak a lustaság mondatja velem. A kollégád meg csak egyszerűen macsóskodik, nem kell vele foglalkozni.


Most képzeld már el a szitut. Feleséged épp hulla fáradt, te meg abbahagyod a mosogatást: - Húzzál ki azt mosogassál el! A Józsi azt mondta, én vagyok a FÉRFI. :D :D

2013. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#19 Az etetést kifejezetten bírom, mert ha üvegből kajál, akkor tök jól tudd cuppogni, meg olyan aranyos fejeket vágni hozzá, főleg ha húzogatja a szemöldökét is mellé. :) Ha meg tányérból kanállal etetjük, akkor meg egyik lába lóg, másik fent van az etetőszék pereménél (a karjai mellett) és közben püföli az asztalt is... :) Szóval az a rész se idegen.

Anyával sose beszélnék így, hogy húzzon mosogatni. Sokat veszekedtünk, de már elég a másik bántásából, hiszen egymásért vagyunk.


Aki meg úgy gondolja, hogy valami nyálas kis köcsög vagyok, az tehet egy szívességet és bő nyállal. Vagy csak fáj, hogy vannak olyanok is, akik a nőt, az asszonyt, a feleségüket is tartják valamire!?

Az meg a másik, hogy az illető, aki a műszaki topicot ajánlotta, tuti hogy valami IQ-bajnok lehet, mivel egy fórumot se tud használni!? Ennek a kérdésnek a családi topicban van a helye és nem az olajteknő mellett...

2013. júl. 16. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!